מיילים מרגשים שקיבלתי

 

היי קרן,

בתקופה האחרונה אני קוראת את העצות והסיפורים שאת שולחת ומאוד התחברתי. עברתי כבר תהליך ארוך אבל עדיין אני ממגנטת גברים שאני רוצה והם לא רוצים אותי או גברים שאני לא רוצה...הסיבה שהחלטתי לשלוח את המייל דווקא היום היא ששמעתי את מה ששלחת היום והגעתי לתובנה שאני כנראה לא יודעת להיות קשה להשגה עם הגברים שאני באמת רוצה, כן גם אני כבר אמרתי מליון פעמים שאני לא יודעת לשחק משחקים, שאני אמיתית ומי שירצה אותי יאהב אותי בגלל מי שאני. העניין הוא שאתמול ראיתי את המאמי (אהבתי את המאמי)בחדר כושר, אני כבר סיימתי להתאמן ויצאתי מהמלתחות אחרי מקלחת ולבושה יפה, הרגשתי טוב עם עצמי ובדרך להיפגש עם חברה שהוא נקלע לדרכי. הוא שאל אותי לאן אני הולכת כזאת יפה ואמרתי לו שאני בדרך לדייט, אני לא יכולה אפילו להסביר כמה זה יצא לי טבעי, נסכם בזה שהוא היה נראה מופתע מאוד... ואז את שולחת את המייל היום והבנתי ש״המשחק״ יצא ממני בפעם הראשונה בצורה אמיתית, בלי לחשוב, זה היה פשוט טבעי.... כבר שבועות התלבטתי אם לשלוח את המייל הזה אבל הנה זה בסוף קרה ואני מרגישה מוכנה.

אשמח לקבל ממך שיחת טלפון.

גלית

"

 

 _______________________________________

 

"

הי קרן, מה שלומך?

שמעתי את הסרטון החדש ששלחת ושמעתי שביקשת הסבר להבדל בין הזויים ללא קשורים.

אז ההסבר להבחנה שעשיתי נובע מנסיוני (העשיר) ש"הזויים" = אנשים עם התנהגויות מוזרות, התנהלות חיצונית (לבוש, סגנון דיבור וכיוצ"ב), סגנונות חיים ורמה אישית שונה לחלוטין משלי. (דוגמא להזוי - התקשר אליי בחור שקיבל את המספר שלי, באמצע יום עבודה לשיחה ראשונה, ותך כדי השיחה נאלצתי להפסיק אותו ולענות למישהו בעבודה. בערב שדיברנו הוא שאל "את עובדת באינטרנט?" לא הבנתי את השאלה אז הוא אמר " שמעתי אותך אומרת למישהו WWW וכאלה..." ואני שואלת מאיזה פלנטה נחתת?!)

"לא קשורים" = בחורים שבסגנונם הכללי יותר דומים לי, אנשים איכותיים, בעלי רמת שיחה, השכלה, אך החיבור בינינו לא שייך כלל. למשל יצאתי לדייט עם בחור גרוש עם שני ילדים, איש קבע, אדם שבא ממשפחה וסביבה חרדית, אך עושה צבא. הוא לא היה קשור אלי מבחינתי כי בדייט הוא תקף אותי על כל מה שאמרתי, התבכיין על החיים שלו והיה מאוד ממורמר.

או שפגשתי בחור מקסים שמצא חן בעיני הן ויזואלית והן ברמת התקשורת והחיבור, אך הוא גרוש עם חמישה ילדים... (אגב, אחרי הדייט הזה הוא נעלם כלא היה, בלי לומר מילה וגם אחרי הדייט איתו נשברתי סופית ואני לא מסוגלת לצאת יותר לדייטים).

 

האמת היא שאשמח מאוד לדבר איתך, אני מסכימה עם כל מילה שאמרת שאנו ממגנטים את הפנימיות שלנו לחיינו, אך אני באפיסת כוחות מכדי להרים את עצמי. העניין הוא שאחרי שנים של טיפולים, חפירות ועבודה עצמית רצינית, אינטנסיבית ומאוד לא פשרנית עם עצמי אני פשוט ע י י פ ה!!!

 

מתי ניתן להתקשר אליך?

 

בכל מקרה, אני מודה לך על כל מה שאת כותבת, משתפת ומפרסמת.

שרית

"

 

 _______________________________________

 

"

קרן היקרה שלום

לפני כחודשיים ראיתי שאחת מהחברות שלי שיתפה את הסיפור שלך "7 סיבות שאת עדיין רווקה". נרשמתי לרשימת התפוצה שלך והתחלתי לקבל ממך מיילים. לא יודעת למה ואיך כל מייל שהגיע ממך הגיע בול בזמן הנכון שלפעמים זה היה ממש מפחיד עד כמה אני נמצאת באותו רגע עליו דיברת. 

המייל ששינה את הגישה שלי ואת ההסתכלות שלי על עצמי היה המייל שדיברת בו על חרדת הנטישה. להגיע להבנה אחרי 31 שנים שאני מספיק טובה שיאהבו אותי ומי שלא רוצה זה הפסד שלו לא היתה פשוטה אבל הגיעה בסופו של דבר ממש לפני כחודש.

עברתי הרבה דברים בחיים שלי שאני לא מאחלת לאף אחד לעבור וזה מה שגרם לכיפות ברזל שהצבתי מעליי ליירט הרבה גברים, מבלי יכולות לתת למישהו להתקרב באמת.

אחרי המייל הנ"ל ממש כשבוע אחריו קרה הבלתי ייאמן והכרתי את החבר שלי דרך האתר ההיכרויות האחרון שעוד הייתי רשומה אליו. 

אנחנו מכירים רק שבועיים וחצי והשבוע בעזרת השם עוברים לגור ביחד בתקווה שהכל יסתדר ושמשם נמשיך הלאה לעבר חיים משותפים.

למצוא אדם שמתייחס אליי בכבוד ומעריץ אותי כבר מסוף הדייט הראשון לא היה דבר שחשבתי שאפשרי.

אז אחרי שחפרתי לך המטרה העיקרית של כל המייל הזה הוא להודות לך, הכניסה שלך לחיים שלי עשתה את שלה ואני חושבת שזה לא המכתב הראשון שאת מקבלת והתודות הראשונות.

אז המון המון תודה אם הזיווג הזה באמת יתממש תדעי לך שיש לך חלק מאוד גדול בו ובגלל המורכבות שהיתה לי עם גברים במהלך כל החיים את יכולה לספור את השידוך שלי כשני שידוכים למטרת ההגעה לגן עדן.

אז שוב המון תודה שיהיה לך שבוע מקסים

חגית

"

 

 _______________________________________

 

"

שלום לך יקירתי :-) 

 

בדיוק ראיתי המייל ששלחת לי המדהים בדבר שבבוקר  בשעה תשע נכנסתי למייל הישן ששלחת לי ומסרטון לסרטון  ראיתי את זה ביוטיוב והחלטתי שהיום בערב אני אשב  ואנסה כי מאוד מאוד אהבתי :-) אז תודה רבה רבה לך שאת שולחת לי מיילים וכולי תקווה שזה יצליח לי :-) שבת שלום מתוקה 

מירב

"

 

 _______________________________________

 

מדהים מה שהטכניקה עשתה לי בכמה דקות.

 

אמשיך עד שהטראומות ייעלמו ויש לי הרבה על מה לעבוד.

 

תודה קרן היקרה :)

שבת שלום

"

 

 _______________________________________

 

"

שלום קרן,

 

אנחנו לא בדיוק מכירות, אך אני "עוקבת" אחריך כבר למעלה משנה, מקבלת ממך מיילים וסרטונים וכמו כן קראתי והדפסתי את "7 הסיבות שבגללן את רווקה..."

התחלתי לאט לאט ליישם את מה שרשמת (עם לא מעט מאבקים פנימיים) שיניתי מחשבה, הכנתי פתקים שרשום מה אני רוצה בבן זוג שלי וכמה פתקים להגדלת ההערכה עצמית שלי - והשתדלתי לקרוא אותם כל ערב לפני השינה.

 

חשוב לי גם לציין שאת לא היחידה ש"עקבתי" אחריה, היו עוד קוצ'ארים (בינהם ממרכז "הכל יחסים") וכל אחד ממכם נתן לי נקודות מחשבה ופעולה.

 

בכל זאת חשוב לי להודות לך על המאמר "7 הסיבות שבגללן את רווקה..." שכן מאוד עזר לי בתהליך.

 

לפני כחודשים פגשתי את "הנסיך" וכמו שאת אומרת "הבחור שמת לך על התחת" :-)

נכון שהזמן קצר אבל זה מרגיש - לשנינו - הדבר האמיתי וכן יוביל לזוגיות נפלאה, חתונה וילדים....

 

אז תודה לך, על הקצת שעשית מבלי לדעת, עזרת לי מאוד

 

בהוקרה רבה

דורית

"

 

 _______________________________________

 

 

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

דוא"ל:

This field is required.

מגנוט זוגיות טובה ויציבה

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

דוא"ל:

This field is required.