מדריך 7 הסיבות שבגללן את רווקה ו7 הדרכים

 

שלום שמי קרן מזור ואני בת 43 ואחרי כמעט 40 שנה במדבר ,מצאתי סופסוף את אהוב ליבי אותו אחד ומיוחד שבחרתי להקים איתו משפחה, האחד ששאל אותי לפני שבועיים אם אני מעדיפה טבעת יהלום או משהו פשוט וסולידיJ

כי הוא מכיר את "הסחורה" שלו (שזו אני ,כן?) שאוהבת רגליים יחפות ואת הדברים הפשוטים בחיים כמו שמיים כחולים ,ריצודים של קרני שמש על הריסים וטיולים למקומות סודיים שאף אחד לא מכיר...

לקח לי מלא זמן למצוא את האחד שמבין לליבי העדין ואני מתארת לעצמי שאם היה לי לב רגיל אז אולי ורק אולי היה לוקח לי פחות זמן למצוא את המאמי שלי...

 

 

 

 יש לי כבר הרבה חתונות מתחת לשם,

ולמעשה היום אני בשיטה שפיתחתי בעצמי, המשלבת בתוכה טכניקה גאונית שעובדת עם התת מודע, כי בעצם כל התקיעויות שלנו נמצאות בתת מודע ומשם צריך לשחרר אותן ,לטכניקה קוראים  NLPואני עובדת עם הטכניקה הזו בקליניקה שלי מאז 2006.

 חוץ מהNLP יש לי הרבה ניסיון כרווקה כרונית לשעבר וכמטפלת ברווקות כרוניות (לשעבר (.

אני מבינה מה עובר עלייך

, והכי חשוב .

 

 כן אני מבינה לליבך מתוך חיי ,כי מה לא עברתי כדי להבין מהן 7הבעיות של כל הרווקות, מה לא הייתי צריכה לשמוע,כמה תיאוריות בנו סביבי ובוודאי גם סביבך, כדי למצוא את התשובה שתגאל אותי מיסורי

 

אמרו עליי שאני נשארת רווקה בגלל שאני ושאני צריכה להתפשר,

 אבא שלי אפילו בדק עליי דרך אימא שלי, אם אני לסבית וכשהוא היה משוכנע שלא, אז הוא אמר לי שאני "שמחה מידיי וגברים לא אוהבים את זה"(?!)

 בהזדמנות מבריקה אחרת הוא אמר לי שאני שמנה מידיי וגברים לא אוהבים בטן גדולה זה דוחה אותם...

האיש טוב לב ונדיב בצורה מדהימה, אבל הייתה לו אז עבודה לעשות על נושא הטאקט בחייו ,

מאז הוא השתפר אמנם ,יאמר לזכותו,

חוץ מזה גליתי שכשאני השתפרתי באהבה העצמית שלי, אז גם הוא השתפר והיום רגעי הביקורת האכזרית ירדו כמעט לאפס.

אמרו לי שאני ונותנת הרבה מידיי מהר מידיי  לגברים שמוצאים חן בעיניי,

אמרו לי שאני שתלטנית וחזקה מידיי וזה דופק לי דייטים ומערכות יחסים,

(יאמר לזכותי שדווקא בדייטים ראשונים הייתה לי הצלחה,שלא יהיו אי הבנות)

 קיבלתי ברכות ליום הולדת שבהם מאחלים לי "שהשנה תמצאי את הזיווג שלך משורש נשמתך" והגעתי למצב שכבר לא היה נעים לי שעוד שנה עוברת ועוד שנה ואני לא "מספקת את הסחורה"..

 באיזשהו שלב ממש שנאתי את הברכות האלה ליום ההולדת, הרגשתי כמו שחולת מחלה כרונית כלשהי הייתה מרגישה ,אם היו מאחלים לה ליום הולדת "שתעבור לך המחלה השנה"...

הברכות האלה רק הזכירו לי את הכאב והפחד שלי, הפחד שככה אני אתקע כל החיים לבד, או שאני אמשיך לנוע ממערכת יחסים בלתי אפשרית אחת לשנייה שנמשכות בין דקה וחצי לשנתיים אבל אף אחת מהן לא תיקח אותי אף פעם לביטחון והקמת משפחה.

 

 

יש מצב שכבר שמעת את השאלה הזו יותר מפעם אחת ותתפלאי שגם לזה יש לי תשובה בשבילך...

רמז: מסתבר שדווקא לבחורות איכותיות חזקות ויפות יותר, קשה למצוא זוגיות מסיבה שאגלה לך בהמשך דרך המיילים המעניינים שתקבלי ממני בעתיד הקרוב.

 יצאתי לדייטים הזויים שברובם האדון חשב שזה הגיוני למצוא את דרכו אל תחתוניי אחרי עשר דקות ולהחזיק לי את היד בדרמטיות רומנטית מלווה בהבעה עמוקה לתוך הלבן של העין,

כשאני מרגישה בכלל שלהיות בכזו אינטימיות של ידיים ותחתונים אחרי עשר דקות זה הרבה מעבר ל"סבבה אחי בוא נזרום",

וכל מה שרציתי באותם רגעים זה שהוא יוריד ממני את ה"טלפיים" ויתחיל להתקדם בקצב קצת יותר הגיוני של ,נניח, לדבר, להכיר אחד את השני, לצאת לעוד כמה דייטים ואז נבדוק את נושא הריחות הטעמים והאנחות לתוך החשיכה.

ואז חברה אמרה לי שאיזה בחור אמר לה שגבר ששולח ידיים מהר בדייט, זה גבר שחושב לעצמו שיש לו דייט עם כונפה ,אז לפחות שיצא לו זיון מזה.

אמרו לי שיש יותר נשים מגברים וכנראה שזו הבעיה...

 ושאין גברים שווים היום ואלה ששווים כבר נשואים...

 וכשכולם התחילו להתגרש אז שמעתי שבגלל שחיכיתי עד עכשיו אז רק ה"בררה" נשארה לי.

(המאמי שלי גרוש והוא חומר איכותי ,תאמיני לי :)

אה.... והרבנים ונותני הקמעות למיניהם ,מתקשרות ועמוקה , חוץ מרב אחד שהלכתי אליו מרצוני ולא מרצון משפחתי,ומתקשרת אחת ששיחקה אותה בגדול, כולם היו חרטבונה והיה אפילו רב שהטריד אותי מינית, עוד לפניי שזה היה באופנה,

 למזלי אני לא מאלה שאוכלות חרא בשקט, אז עצרתי אותו בזמן חשפתי שיניים ומאז נעלמו עקבותיו ,ברוך השם J

 

ועם אלה ששנינו רצינו בו זמנית ,זה נמשך לתוך מערכות יחסים מסובכות מידיי, עם גברים שלא ידעו לתפקד,היו ילדותיים,חלשים מידיי לטעמי וכשזרקתי אותם וחיכיתי שילחמו עליי, הם עשו את זה חלושות או לא עשו את זה בכלל חזק,מוביל,מצחיק,כזה שמסתכל לי בעיניים ומרוב התאמה ואינטליגנציה רגשית הוא קולט אותי בשנייה, אחד שמחזר ונלחם עליי באש ובמים..

אחחחחחח כמה דברים לא ידעתי אז, כמו זה שגבר הופך להיות חזק, רק אם את מפנה לו מקום להיות גבר ומפסיקה להיות כזו מושלמת וחזקה,

 ומתחילה להיות רכה מתמסרת שובבה ונשית וזקוקה לו בכל מעודך.

כל כך פחדתי להיפגע עד שזה עשה אותי בלתי חדירה ומצאתי לי דרכים להיראות האישה המושלמת בלי לתת לו להתקרב אליי באמת...

ואחר כך לא הבנתי למה הוא נעלם פתאום,למה הוא לא נלחם עליי כשאני זורקת אותו ולמה זה לא מצליח לי?!

 

אימא שלי תמיד חשבה שאני "סנדלר שהולך יחף" ואני תמיד אמרתי לה שאני סובלת כי זה הייעוד שלי, לעזור לנשים להתחתן ועובדה שאני מביאה את המטופלות שלי לחתונה, אז כנראה שלזה אלוהים התכוון כשהוא כתב את השיר הזה שהוא המציא ועונה על השם קרן מזור.

אבל שום דבר לא מחק לי את הכאב שבלבדות ואת הפחד שנועדתי להיות רווקה זקנה, ההרגשה הזו תמיד התחזקה אחרי פרידה או אחריי עוד דייט שלא הצליח ,כי הגבר שוב "לא עשה לי את זה" או "הוא לא בשבילי".

חחחחחח הייתה תקופה שקראתי למועמדים הלא רצויים "עובדי חברת חשמל" כי פעם יצאתי עם אחד כזה והוא היה רגיל מידיי בשבילי וקצת משעמם האמת.

אני חושבת שהחוויה החברתית של להיות רווקה בישראל ,היא חלק גדול מהכאב, כי לאנשים פה ב"תרבות הסחבק" ,יש יציאות באין כניסה ורק על זה אני יכולה לכתוב ספר.

 שלא לדבר על זה שאת מרגישה כל הזמן שאת מקולקלת ושמשהו לא בסדר אצלך ואת מחפשת פיתרונות ומדריכים ואת הופכת להיות "בוב הבנאי" של עצמך, עסוקה בתיקונים וספקולציות מפה עד סין ,כי באמת את לא מבינה מה הבעיה האמיתית שלך....

 

 

או שאף אחד לא מתחיל איתך כשאת סופסוף "גוררת" את עצמך לאיזה יציאה עם חברות... או שאת לא נפגשת עם גברים בכלל, כי את לא יודעת איפה ואתרי הכרויות נראים לך כמו מקום שכל הגברים שם רוצים רק דבר אחד, ומצד אחד את מתה לזוגיות, אבל מצד שני קשה לך לוותר על לשבת בבית ולראות טלוויזיה בסוף יום עבודה.

וכל יום שעובר רק מחמיר את המצב ואת נכנסת למן כזה שלילי שרק מוריד לך יותר ויותר את הביטחון העצמי ...

והאמונה ביכולת שלך להביא אל חייך זוגיות טובה ויציבה יורדת ויורדת ונהיה מעגל קסמים כזה שאת לא מוצאת בו לא את הרגליים ולא את הידיים.

התסכול רק גדל מיום ליום...

פעם דיברתי עם "חברה אחות" שגרה באוסטרליה והיא אמרה לי שבאוסטרליה אף אחד לא מציק לרווקות, ושזה בהחלט מקובל להיות רווקה בת 45 באוסטרליה,

 אז הייתה תקופה שחלמתי לגור באוסטרליה...

 הבעיה הייתה, שתמיד העדפתי את ישראל, כי למרות שהיו קטעים שהתחשק לי לברוח לאיזה אי בודד ושאף אחד שם לא יסתכל עליי עקום יותר לעולם, עדיין יש משהו חיובי בלהיות חלק ממדינה שערכיי המשפחה חשובים לה ושאף אחד לא ייתן לך להיות רווקה בשקט, כי בנינו, גם לך נמאס להיות לבד ,גם את מתה לזוגיות טובה ויציבה ולמשפחה, מה לא ככה?

מכירה את הקטעים שאת מסיימת יום עבודה, מגיעה הביתה ומרגישה מן תחושה של ריקנות כזו של עוד ערב מול הטלוויזיה?

 כי אין מה לעשות, אנחנו יצורים של ביחד ונתינה...

 ואפילו אם את גרה עם ההורים או עם שותפים ,אז הייאוש אמנם נעשה יותר נוח, אבל עדיין הביחד של זוגיות וההרגשה הזו שאת כל כך רוצה ללדת ולהיות חלק ממשפחה שאת יצרת, זו כמיהה מאוד גדולה שאני לא מכירה אף אחת שהצליחה לוותר עליה, אפילו לא רווקות בנות 50.

 חוץ מזה שתמיד רציתי בעמקי נשמתי המרדנית, להרגיש חלק מההמון ולהיות כמו כולם , תמיד הרגשתי את הכמיהה הכואבת הזו מבפנים למישהו שידליק לי את הבוילר כשאני בדרך הביתה ואת ההרגשה הזו של בית מלא חיים כמו אצל החברות שלי.

עזבתי את הבית בגיל 13 לקיבוץ והסתובבתי עם החור הזה בלב רוב החיים שלי ,יש לי אחלה משפחה ,שלא תהיה לך טעות ,למרות שהם לא מושלמים והיו להם "יציאות" במהלך השנים שיכלו להשמיד את הכור בדימונה מרוב ה"חומציות" שהייתה בהם, זה ממש "שרף" לפעמים ,נשבעת לך, למרות שידעתי שמדובר בכוונות טובות מלוות בחוסר מודעות עצמית ,עדיין זה כאב.

 

ולבסוף אחרי כל הספקולציות של כל העולם ולהקתו חלקן אינטליגנטיות יותר וחלקן שאלוהים יעזור לי ,עליתי על הבעיה פיצחתי את הקוד גליתי את הסוד(נגמרו לי החרוזים, סוריJ)

 ולא לא מדובר רק בדבר אחד, אלא בשילוב של  7 סיבות עיקריות שבגינם אישה נשארת רווקה למרות שהיא ממש רוצה לפגוש את החבר הכי טוב שלה וללבוש שמלה לבנה מהממת עם או בלי פייטים J

למזלי אני אישה שחוקרת הכול והולכת לטיפולים ,מסקרנות ויצר חקרנות עצמית בלתי נדלית ,כבר מגיל 15...

 וכשהתחלתי לטפל בנשים, לא תכננתי על רווקות ולא תכננתי לגלות שיש קשר בין התכונה הזו של ,למשל, או ,או , או או לבין התקיעות הזו בנושא הזוגיות ,

אלה דברים שגליתי לאט לאט במהלך השנים , גליתי שזה קשור להערכה עצמית, זה קשור לדימוי עצמי , שזה קשור לכל מיני אמונות מגבילות שנשים לוקחות איתן מהילדות או ממערכות יחסים קודמות ופשוט נתקעות או בוחרות גרוע.

ככל שעבר הזמן ונשים יצאו מתהליך פה בקליניקה והתחתנו ברוב המקרים, התחלתי להבין שאלוהים לוחש לי באוזן בשקט בשקט שזה מה שאני צריכה לעשות, כי מאיזושהי סיבה הזויה הוא עדיין דאג להשאיר אותי רווקה, אבל אני טובה בלעזור לנשים להתחתן ולהגשים את עצמן מתוך עבודה על ההערכה העצמית שלהן, מתוך זה שהן מגלות שהסוד בלצאת בסדר, זה לצאת בסדר עם עצמך ואז האנרגיה שלך נשארת בפנים ואת הופכת להיות פי אלף יותר אטרקטיבית ואת מפסיקה להקשיב לקולות חיצוניים ומקשיבה לקצב האמיתי שלך ומתחברת כל כך טוב לעצמך, עד שאת פוגשת את "הגבר הלא מושלם בכלל" שכן מוצא חן בעינייך, אותו אחד שרוצה להקים איתך ספציפית משפחה.

לאט לאט הבנתי שאני פשוט רגילה להיות לבד ואני פוסלת מאוד בקלות כמעט כל גבר ,או עושה "מה שצריך" כדי שהוא יברח כל עוד רוחו בו ,

כמו למשל להיות זו שמובילה את הקשר בצורה די אגרסיבית ולא מודעת,ובמקום להשתמש באינטליגנציה הנשית שלי כדי לנתב את הקשר ממקום עדין ונשי וכמעט ובלתי מורגש ,אני נכנסת ללופים מאוד מבלבלים שבהם אני או מרצה אותו ולא מקשיבה לעצמי או משתלטת ואומרת לו מה לעשות ונעה מהתקפי תסכול אחד לשני וחרדות נטישה  ואז מגיעה למצב שאני כבר לא יודעת מי אני ופשוט מאבדת כל קשר ליופי הפנימי שלי.

לאט לאט למדתי איך "עושים את זה" הלכתי לטיפולים קראתי ספרים ולמדתי בעיקר לאהוב את עצמי ממש כפי שאני.

הבנתי שכדי להיות בזוגיות אני צריכה להיות מחוברת לעצמי, אחרת אני הולכת לאיבוד וזה מוציא לי את החשק להיות בזוגיות ואז אני שמה לכל קשר או קשר פוטנציאלי באופן בלתי מודע מקלות בגלגלים.

למדתי לזהות את המקלות בגלגלים ממש ברגע האמת ולנטרל אותם מיידית!!!

ואחרי שהאהבה העצמית גדלה, הבנתי שיש דרך לתקשר עם גברים שגורמת להם להרגיש אריות וכל מה שהם רוצים זה להיות איתי ולשאת אותי על כפיים.

למדתי שהדרך הכי טובה להיות בטוחה ומוגנת זה להרשות לעצמי להראות את הפגיעות שלי כי ישר כל גבר מרגיש גברי ליידי ובכלל רוצה להגן עליי ובהחלט לא לפגוע בי. (מה אני אעשה שבריריות עושה להם את זה וזו ההמצאה שלי.)

וכשספגתי דחייה כי ככה היקום רצה, פתאום זה לא כל כך פגע בי, כי היה לי עמוד שידרה הרבה יותר מוצק מבפנים, אני אהבתי אותי וזה הספיק...

והרגשתי את התנועה הטבעית של אלוהים זורמת דרכי ואיזושהי הבנה עמוקה ואמיתית שכל מה שקורה לי מכין אותי לאהבת חיי האמיתית.

התמסרתי...

הסכמתי...

התרככתי...

שפטתי פחות את עצמי ואת הגברים שפגשתי...

פתאום ויתרתי על כל הרשימות מכולת והתנאים ונהייתי מוכנה לזוגיות באשר היא,

סופסוף הסכמתי לאלוהים לעשות את העבודה שלו בלי להתערב יותר מידיי

סופסוף הרגשתי אישה אמיתית, חכמה, עדינה, שובבה, צוחקת הרבה, חזקה ממקום רך

אז היקום לא יכול היה לסרב לי יותר...

כשאני נכנעתי היקום נכנע גם...

 ובעדינות הוא פתח לי את הדלת...

התחלתי להקשיב לחברות הנשואות החכמות שלי,

ומה ששבר את גב הגמל היה תרגיל מדהים שגליתי         

התרגיל היה כל כך עוצמתי עד שאפילו התת מודע העקשן שלי נכנע לו...

הקשבתי בוקר וערב לדיסק שהכנתי לעצמי ושבר את כל החומות...

 

יום אחד קרוב ליום הולדת ארבעים העברי שלי ,אחרי שלמדתי על בשרי את כל מה שאלמד אותך בעתיד, ואנחנו חיים באושר שבא במנות של יום עסל יום בסל על בסיס קבוע ואנושי עד עצם היום הזה.

 ואני מוכנה לעבור איתו הכול באש ובמים עם המאמי שלי, אהבת חיי, היה שווה לחכות לו ולדעת שאלוהים הפקיד בידי את השליחות לעזור לך למצוא את הגבר שלך דרך הכאב שלי , כי אין חכם כבעל ניסיון...

מה לא ככה?! J

 

(ולמען הסר ספק גם הוא מרגיש ככה ויאמר לזכותו שלולא הוא ,אני הייתי בורחת כל עוד רוחי בי, אבל הוא נלחם עלינו וניצח, הגיבור שלי :)

ובקשר ל ,אלה שהזכרתי פה למעלה, את כחברת נבחרת VIP שלי, עוד תשמעי עליהן בקרוב ותחשפי לעוד פרטים במסע האישי שלי ותגלי בצחוק ודמע עוד כמה דברים מפתיעים על עצמך , תמצאי עוד מפתחות למנעולים שקיימים בתוכך J

ואם מזדהה עם הסיפור שלי ואין לך כבר סבלנות ואת מתה לצאת למסע שבו תמצאי גם את אהבת חייך ,אז תשאירי לי את הטלפון שלך במייל חוזר וגג תוך שבועיים תשמעי ממני,אנחנו ננהל שיחה שבה אאבחן את הבעיה הספציפית שלך.

ואם אין לך כוח יותר לחכות אז תתקשרי אליי ונקבע פגישה והנה הטלפון שלי : 0506379900

באהבה

קרן

אז הנה 7 הסיבות שבגללן את עדיין רווקה ואלה הן גם 7 הפתרונות, אשר יוציאו אותך מהרווקות שלך ויכניסו אותך לזוגיות טובה יציבה ובטוחה.

את מוכנה?

 

 

 

כן כן יקירתי הכול מתחיל מהערכה עצמית, מאוד קשה למצוא מישהו שבאמת אוהב אותך אם את משדרת הערכה עצמית נמוכה זה פשוט לא מושך. דמייני שאת יוצאת עם גבר שההערכה העצמית שלו ממש נמוכה והוא כל הזמן עסוק בלרצות אותך ולצאת איתך בסדר, מה את אומרת, זה מושך או דוחה?

או שקיימת מלכודת אחרת עם ההערכה עצמית,

 כשאת לא מעריכה את עצמך את דוחה הרבה גברים כי התת מודע שלך אומר לך, בלי שתשימי לב, שאם הבחור הזה רוצה אותי זה אומר שהוא לא שווה הרבה ואם הוא לא שווה הרבה אני לא רוצה אותו.

זה טריק גאוני של התת מודע והוא עובד כמו שעון שוויצרי...

זה היה אגב הטריק שלי L

 הדבר הראשון לפני הכול זה לעשות עבודה עם האזור הזה של  ההערכה העצמית,

 אחרת היא הופכת להיות מלכודת מתוחכמת מאוד שתהרוס לך כל זוגיות שתרצי או לא תרצי,

 

 כי היא מפחדת מאינטימיות(ההערכה העצמית הנמוכה) היא מפחדת להיחשף ומה לעשות שזוגיות זו החשיפה הכי גדולה שיש ,וההערכה עצמית נמוכה גורמת לך לבזבז את הזמן על גברים שהם בלתי אפשריים לך לזוגיות, כי הם או לא פנויים רגשית אפילו שהם מצהירים הצהרות ואת מאמינה להם, התת מודע שלך יודע רואה דברים שאת לא רואה והוא מזהה את הבלתי אפשריים בלי שתדעי מזה בכלל,

או שאת בוחרת נשואים או גרושים טריים או כאלה שלא מתאימים לך,או שהם משאירים אותך על כבר מלא זמן ,או חיים רחוק או שהם בכלל נמצאים אצלך בדמיון אי שם בתוך רשימת מכולת או על סוס לבן והם אף פעם לא חוצים את הים ומגיעים עד אלייך, כי הם לא באמת קיימים וגם אם הם היו קיימים אז סביר להניח שלא היית מבחינה בהם כי הערכה עצמית נמוכה, משמשת גם כמסך ברזל מעוור ומסנוור שמשאיר אותך ללא זוגיות.

 אבל חייבים להתחיל איפשהו והדבר הראשון לעשות זה לעלות לך את ההערכה העצמית כדי שהיא תדע(ההערכה העצמית הנמוכה שלך ,כן?) שאת עם היד על הדופק ולא לתת לה להשתלט לך על הרצון העז הזה להיות בזוגיות.

כי תכלס בשטח הערכה עצמית נמוכה נולדה כשהיית ילדה כדי להגן עלייך מפני משהו ,הבעיה היא שהיום כשאת כבר לא צריכה אותה ואין לה משהו יותר טוב לעשות, אז מרוב הרגל ושעמום היא גם "מגנה" עלייך מפני זוגיות.(ההערכה העצמית הנמוכה שלך ,כן?)

וזה לא אומר שכל מי שנמצאת בזוגיות מתה על עצמה ,ממש לא, אבל כנראה יש לה כמה מהסודות הבאים או חלק גדול מהם, אחרת אין מצב שהיא הייתה מצליחה להיות בזוגיות.

 

 ותופתעי לגלות שגם אם את אשת קריירה עוצמתית, עדיין זה לא אומר שההערכה העצמית שלך גבוהה ,כי גם להערכה עצמית יש קטגוריות ומאוד יכול להיות שאת מטאור עולה בעולם העסקים או במקום העבודה שלך,אבל בכל מה שקשור לזוגיות ההערכה העצמית שלך נמצאת בקנטים.

ותדעי לך שדווקא הרבה מהרווקות המוצלחות בתחום העבודה, דווקא להן יש קושי במציאת זוגיות, כי אלה נשים שעל פי רוב אוהבות להיות מובילות וזה נובע לעיתים מפחד להיפגע והפחד להיפגע גורם להן לפחד להתמסר לזוגיות ומאחר והן כל כך חכמות ומתוחכמות הן מצליחות להבריח כמעט כל גבר בלי שהן עצמן ישימו לב לזה, אני מכירה את האישה הזו היטב,

 כי אני הייתי כזו J

בכל מקרה רק שתדעי שיש שני סוגים של :

 ייתכן ואת ,את טיפוס יותר שקט ועדין לעיתים רחוקות את משמיעה את דעתך בקול רם שכולם ישמעו ואת טובת לב שחבל''ז,את אוהבת ושומרת על הפרטיות שלך ומשתפת רק את מי שבאמת באמת קרוב, לפעמים את מקשיבה יותר מידיי לחפירות של חברות שלך ואפילו כשאת עייפה את לא אומרת וממשיכה להקשיב, את טיפוס יותר מופנם.

או שאולי את את דומיננטית וחזקה וכולם חושבים שאת אסרטיבית ובעלת ביטחון עצמי , למרות מה שכולם חושבים בתוך תוכך את לא ממש מעריכה את עצמך ויש לך מלא ביקורת סמויה יותר או פחות כלפיי עצמך,בהרבה מן המקרים את לא תודי שיש לך הערכה עצמית נמוכה וכשיגידו לך את זה, את ישר תקפצי ותגידי "זה לא נכון אני דווקא מאוד מעריכה את עצמי",את כל כך מגנה על עצמך כי מגיל צעיר הייתה עלייך הרבה אחריות, עד כדי כך שלפעמים קשה לך להודות בחולשות שלך בפני עצמך אפילו, ככה למעשה התת מודע שלך מגן עלייך, את נותנת הרבה עצות טובות לסביבה שלך והרבה אנשים מקשיבים לך, גם את טובת לב ונדיבה בצורה יוצאת דופן ,רק שהסגנון שלך מוחצן יותר.

 

נכון שכשהתמקדתי בזה והלכתי למטפלים הכי טובים בתחום, זה קרה הרבה יותר מהר ממה שצפיתי, אבל זה היה הדבר שעשה את ההבדל הגדול ,

 אני לא אשכח את 7 השנים הרעות שעברתי,

  שהרגשתי שאף גבר לא ממש רוצה אותי חוץ מהדפוקים באמת (חברות שלי טענו שאני חיה בסרט ותמיד יש איזה חמוד שכן רוצה אותי ,רק שאני לא מספיק אהבתי את עצמי כדי להבחין בזה. וכשהצלחתי להרים את הראש בצורה אמיתית ועמוקה, קרה פשוט נס והפכתי להיות מחוזרת על ידי גברים שווים.

 הבעיה שעדיין פחדתי להיות בזוגיות גם בגלל מה שראיתי בילדות שלי כשההורים שלי רבו בלי סוף ,עד עצם היום הזה...

וגם כי שנים זה פשוט לא הצליח לי והגעתי למסקנה שאני גרועה בתחום הזוגיות,

אז עדיין מגנטתי את השווים,

 אבל הם היו שייכים לקבוצת ה"מתנדנדים" ,ככה אני קוראת להם , זה אלה שבאמת אוהבים אותך ומצהירים הצהרות, אבל תכלס בשטח הם לא רוצים להתחייב עד הסוף וחלקם לא היו בטוחים שהם רוצים ילדים.

אני תמיד אומרת שאנחנו ממגנטות לעצמנו את מה שאנחנו חושבות על עצמנו וזה בהחלט היה מקרה .(מראה= MIROR)

אז איך את לומדת לאהוב את עצמך תכלס בשטח?

עבודה עם התת מודע, אני עברתי את זה בשבילך ועליתי על השיטה שתקצר לך את הדרך: והיא לא באה באריזת קסם זריזה, אבל היא שיטה מאוד מובנית וסביר להניח שתוכלי להיחשף אליה או בקורס הדיגיטלי שאוציא בחודשים הקרובים או בתהליך אחד על אחד.

בינתיים קחי ככה איזה טיפ חמוד: כל יום כשאת שוכבת במיטה תרשמי לך או בראש או הכי טוב על דף ,מהם הדברים הטובים שיצאו ממך היום וזה צריך לכלול מחשבות, רגשות ומעשים.

לפי מחקרים ב98 אחוז מן המקרים את לא תעשי את התרגיל שהמלצתי לך עליו פה למעלה ולכן סביר להניח שתמשיכי לא להעריך את עצמך וזה למה אני אישית בחרתי בדרך של "תוכנית ליווי אישית" כדי ללמוד להעריך את עצמי מספיק בשביל להפוך ולהיות האישה שגברים מתאהבים בה וכל מה שהיא צריכה זה לבחור את זה שהכי בא לה טוב,ואין מצב שבתוך הבלבול הפחד והתסכול שהייתי בהם הייתי עושה את זה לבד , בהחלט הייתי זקוקה להנחיה אישית אחד על אחד ,אחרת לא הייתי מוצאת שום דרך לצאת מהבוץ ,ניסיתי לעשות את זה לבד שנים אבל מהרגע שהתמקדתי בבעיה שיש לי למצוא את המאמי האישי שלי בצורה מקצועית באמצעות אנשי מקצוע מומחים בתחום,לקח לי חצי שנה למצוא את אנשי המקצוע שהיו מדויקים לי, כי אני לא חזקה בלהתפשר על בינוני ואין מצב שהייתי הולכת לרופא לב בינוני כי הלב נמצא במרכז הגוף, בדיוק כמו שהכמיהה לזוגיות נמצאת במרכז חייך

 ועוד חצי שנה עבודה על עצמי באמצעות הטובים ביותר בתחום בישראל ובעולם ולמידה מדוקדקת של כל הטעויות שלי ושל כל הרווקות בכללותן ותאמיני לי נפתחו לי העיניים כמו שלא נפתחו מעולם ,הבנתי כל כך הרבה על עצמי ועל ה"דפקות" הקטנות והגדולות שלי אלה שהתקיימו כי לא ידעתי שאלה ה"דפקות" שגומרות לי מערכות יחסים אחת אחרי השנייה ,ולמרות שידעתי מספיק כדי לעזור לאחרות עדיין לא ידעתי את מה שאני יודעת היום ולקח לי שנה של פוקוס על העניין והשקעת כל משאביי בדבר, שנה ופשוט מצאתי אותו, זה סוף סוף עבד!!!

אני בטוחה שגם לך קשה לעבור את הדרך הזו לבד ולכן בניתי את " אחת על אחת אצלי בקליניקה, שתביא אותך מרווקות לזוגיות טובה.

 

    (אבל בדיוק, כן?)

 כן זה נשמע הכי אלמנטארי בעולם אבל מסתבר שרוב הנשים בכלל לא יודעות איזה זוגיות הן רוצות ומי הוא גבר חלומותיהן.

חוץ מרשימת מכולת הזויה שלעיתים אין קשר בינה ובין מה נכון לך באמת J

התרגיל הבא יוציא אותך מהבלבול ויעשה לך את הראש לראש חץ שמכוון נכון למטרה

 וכל ילד יודע שמי שרוצה להגיע לגן, צריך לדעת איך הגן נראה, נשמע ומרגיש, אחרת איך הוא יזהה את הגן שלו, הרי יש כל כך הרבה גנים בסביבה.

קחי דף ונייר ואז תוסיפי לסיפור גם עט

(חחחחח תחייכי, אני קולטת שאת מאוד רצינית כרגע ועברה לך בדיחה קרוב לאף ובכלל לא זיהית אותה J)

ותרשמי על הדף או על הנייר מה שתבחרי, את ,

 איך את בזוגיות הטובה שלך,

 איך הגבר שלך ברמת האופי שלו,

 איך אתם ביחד ,

איפה אתם גרים

 ותרדי לכמה שיותר פרטים,

ככל שיהיו יותר פרטים ככה תהיי יותר מדויקת כלפיי המציאות שלך.

כי תתארי לך מצב שאת הולכת לשופינג ואין לך מושג מה את רוצה לקנות,

 לעומת מצב שבו את הולכת לשופינג ואת יודעת שאת רוצה שתי שמלות,

 אחת לחינה ואחת לחתונה של אחותך.

במצב השופינג הראשון סביר להניח שתיתפזרי, תבזבזי יותר מידיי זמן ותחרגי מהתקציב שהצבת לעצמך.

ובמצב השופינג השני אולי תתפתי לקנות גם נעליים, אבל עדיין רמת המיקוד והדיוק בקנייה יהיו גבוהות יותר ותהיי יותר קרובה לתקציב שהצבת לעצמך.

, מתנהגת כמו ההיא מהדוגמא הראשונה,היא יוצאת לדייטים ונסחפת לתוך משהו שבטווח הארוך לא יחזיק מעמד, כי היא מפוזרת בראש ותכלס בשטח מבזבזת את הזמן שלה על גברים שהם לא מדויקים לה.

ואגב לדעת בדיוק מה את רוצה, זהו תהליך מושכל ועמוק,

 לא איזה רשימת מכולת של כמו "אני רוצה שהוא יהיה גבוה עם כסף, משכיל ושתהיה לו דירה".

זה יותר בכיוון של איך את רוצה להרגיש בזוגיות שלך,

 זה נראה יותר ככה:

שימי לב תמיד לכתוב בזמן הווה ובצורה חיובית,

 וותרי על המילה לא,כי התת מודע לא מבין אותה, התת מודע מבין מה כן, זה כמו שאם אני אגיד לך אל תדמייני ,עכשיו, מה יקרה לך אוטומטית? נכון!!!

 את תדמייני אם תרצי או לא תרצי J

ככה זה עובד עם התת מודע החכם שלנו הוא עובד על מה שכן .

זה כמו בחורה שתבוא ותגיד לי אני רוצה להפסיק להיות לבד,

 מה שיקודד בתת מודע שלה זה הנצחה של הלבד כשאינטרס שלה הוא בכלל להיות ביחד.

הנכון הוא להגיד

והכי נכון זה להגיד

רק שיש דרך לעשות את זה בלי להרגיש שאת מרמה את עצמך וכשנכיר יותר טוב ותתחילי לקבל ממני טיפים במייל ,תביני לאט לאט איך התת מודע האלוהי שלנו עובד J

אז תכתבי משהו שנראה ככה בערך אבל בסגנון שלך (אל תעתיקי, אני רוצה שתכתבי משהו משלך זה חשוב!!!)

"אנחנו מאוד קרובים אחד לשני, עושים את רוב הדברים ביחד, נקרעים מצחוק על כל מיני שטויות שרק אנחנו מבינים ותמיד אמיתיים אחד עם השני, למרות שאנחנו קרובים יש בנינו המון חופש וכבוד אחד למרחב של השני. הוא מבין אותי ואני מבינה אותו זה משהו בעיניים, אפילו אם נעמוד כל אחד בקצה אחר של חדר מלא אנשים, מבט אחד יגיד הכול כי אנחנו מחוברים מהעומק.

הוא ממש אוהב את המשפחה שלי ואני את שלו וכיף לי לטייל איתו כי הוא זורם ותמיד יש לנו על מה לדבר...

ותמשיכי לדבר על עוד ועוד דברים, ספרי עליו על עצמך איתו, על החלומות שלכם ביחד על מה אתם הכי אוהבים לעשות ובקיצור עופי על החלום שלך ותזכרי שהמילה מציאות והמצאה באות מאותו השורש.

הבנת את הכיוון? J

אז יאללה לעבודהJאל תבזבזי עוד יום בלעדי המאמי שלך !!!

 

 

כל הטפילים האלה שאספת כל החיים דברים כמו:

אני לא יפה מספיק

מי יאהב אותי כמו שאני

אין לי מה לתת

גברים הם עם של נצלנים

כבר לא נשארו גברים טובים בשבילי

מי שאני רוצה לא רוצה אותי

מי שרוצה אותי אני לא רוצה אותו

ויש עוד מלא כאלה בכל תת מודע ממוצע של כל רווקה

כל מה שאת צריכה לעשות זה קודם כול ליצור רשימה של כל המחשבות הרעות שיש לך על זוגיות, על עצמך בהקשר של זוגיות ועל גברים וזוגיות ובסוד הבא אגלה לך מה לעשות עם המידע הזה.

 

 

טוב תקשיבי, זה אחד הטיפים הכי טובים שתקבלי בחיים, כי אני עצמי חודשיים לפני שפגשתי את המאמי שלי ,עשיתי את זה וזה עבד בצורה מדהימה!!!

ואחר כך עשיתי את זה עם מטופלות שלי ויצא לי לאחרונה לשמוע בקליניקה "מצאתי את אהבת חיי" יותר מפעם אחת.

נכון שמומלץ לעשות את זה עם איש מקצוע (כמוני למשל J )

 אבל גם את יכולה לעשות את זה בעצמך, במידה ואת שייכת ל-2 האחוז שמספיק מלאות אמביציה לעשות את זה לבד ושיש לך ידע מוקדם לגבי איך הופכים אמונות מגבילות לאמונות מגדילות...

אם לא ,דברי איתי (0506379900) כי יש לי בשבילך את ,שכוללת גם את הכנת הטבלה בצורה מדויקת ומקצועית עם ליווי אישי שלי והכנת הדיסק עבורך, כולל הקלטה בקולי או בקולך לפי בחירה וכל זה  במחיר חמוד במיוחד בשביל מי שנרשמה בחודש האחרון

 

קחי דף, חלקי אותו ל -2 לאורך, בצד אחד תרשמי את כל האמונות שרשמת בתרגיל הקודם ומול כל אמונה מגבילה תרשמי אמונה מגדילה בצורה חיובית ובזמן הווה.

אחרי שתגמרי לעשות זאת ,תרשמי על דף ניפרד רק את האמונות הטובות, חשוב שיהיו לך לפחות 20 ,אחרת זה אומר שלא חפרת מספיק עמוק באמונות המגבילות ופשוט תקליטי את עצמך עם מוסיקה נעימה , אומרת כשחיוך מרוח לך על הפנים את האמונות החדשות ותקשיבי לזה בבוקר כשאת מתעוררת ובערב כשאת הולכת לישון.

לי למשל יש טייפ דיסק כזה ליד המיטה ובכל פעם שאני מתלבשת על נושא שאני רוצה לחזק אני יוצרת לעצמי דיסק כזה ומקשיבה לו עד שהנושא נפתר. ככה היה עם בני ,במיוחד גם אחרי שנפל לי האסימון הגדול שתגלי בסוד הבא.

 

 

 

!!!

לפני שנה  וחצי אחרי פרידה שאני יזמתי למרות שהיינו ממש טובים ביחד, אבל הוא לא היה מספיק יציב לטעמי ולא מספיק רצה ילדים ומעניין שאף אחד לא באמת הספיק לי, מצאתי פגמים בכל אחד כי פחדתי פחד מוות מזוגיות, פחדתי להיפגע, פחדתי שזה יהיה דומה לזוגיות של ההורים שלי, היה לי נוח בלבד שלי ,כבר התרגלתי , אז החלטתי לעשות ילד לבד,כן פשוט וויתרתי על זוגיות !!!

וברגע שוויתרתי על זוגיות, נפתח לי הראש לאופציה לזוגיות אחרת, פתאום וויתרתי על החלום, זנחתי את רשימת המכולת ונפתחתי לעולם שלם של אפשרויות, אבל ממקום שקט יותר ולא לחוץ,

פתאום מצאתי את עצמי בסדנא גאונית ,לרווקים רווקות !!!

כבר אז הייתי בתוך התהליך עם הדיסק וזה היה בהחלט המסמר האחרון על ארון הקבורה של הרווקות הכרונית שלי,

 הבנתי שאני צריכה למצוא גבר שכיף לי איתו ,אפילו מסיבה שאני לא יכולה להסביר ושאני נמשכת אליו....

 מבחינתי שהוא יהיה אדם שמסכים לעשות עבודה,יענו גבר יציב שלא יברח מכל שטות וישבור את הכלים, כי זוגיות מורכבת חוץ מפרחים ופרפרים גם מעבודה ולי זה היה מאוד חשוב, מהסיבה שהתפתחות היא דרך חיים בשבילי.

 

 

כרגע דיברתי עם חברה שנפרדה לאחרונה מבן הזוג שלה והזכירה לי את עצמי של פעם, אני רוצה להגיד לך שנפרדתי מגברים בגלל סיבות כאלה הזויות שרק היום כשאני נמצאת עם ואם את לא במקום הנכון עם עצמך, את תמצאי את כל הסיבות בעולם להישאר רווקה,כי זה בעצם המקום הכי פחות מסוכן בשבילך.

 

אז נכון שלא הייתי יוצאת עם כי השוני הרוחני בנינו יכול ליצור בעיות קריטיות בחיי היומיום וגם האמירה הזו לא מוחלטת, כי אני מכירה זוגות שחיים ככה , נכון שלא פשוט להם, אבל הם ביחד.

אבל תכלס בשטח אם את יוצאת עם גבר שהאג'נדות הרוחניות המאוד כלליות שלכם ,דומות אתם נמשכים האחד לשנייה וסבבה לכם ביחד כל השאר זה עבודה וסבלנות.

 פעם מישהי סיפרה לי שהיא ובעלה חיים ביחד כבר למעלה מעשר שנים ובהתחלה כל הקטע הרוחני שלה עורר בו התנגדות והיום יש לו מורה רוחני פרטי והוא נכנס לגמרי לקטע ומפרגן לה מפה עד תאילנד.

גברים הם יצורים מאוד גמישים, במיוחד אם את לא כופה עליו שום דבר, או חופרת לו או מקרצצת וכל מה שמעניין אותם זה לעשות אותך מאושרת, אבל בתנאי שאת לא משתלטת עליו!!!

 ורק בשביל הדיוק ,אפילו אם תגידי לי שדיברת איתו בעדינות על נושא מסוים ,יש הבדל עצום בין להגיד לו בעדינות את מה שאת רוצה לבין להגיד לו בעדינות שהוא חייב לעשות משהו שאת לחוצה עליו.

גברים לא מפגרים!!! הם מרגישים הכול,

 ההבדל בנינו לבינם שאנחנו יודעות מה אנחנו מרגישות...

 והם פשוט בהתאם ואם משהו לא מתאים להם הם פשוט מתרחקים והופכים להיות מסויגים או עצלנים.

יש לך מושג כמה פעמים בחיי שמעתי מנשואות שבהתחלה הגבר היה ככה ואחר כך הוא השתנה לקצה השני?

תביני שבטבע שלנו הנשים נועדנו לדחוף אותם קדימה וזה בנוי ככה כי הדרייב של הגבר זה לעשות את האישה שלו מאושרת,

 תחשבי על כל הארצות שנכבשו על ידי גברים, מה נראה לך שזה בגלל האגו? לא ממש לא!!!

 זה בעצם גברים שרצו להגן על נשותיהם וילדיהם והיו מוכנים למות בשביל זה.

גבר הוא יצור נדיב שמה שמניע אותו זה לעשות לך טוב, בתנאי שזה בא מהמקום של רצונו החופשי, אחרת הוא מתנגד ועם הזמן הוא גם הופך להיות אדיש אלייך.

אבל אם את חכמה את מבינה שהגבר שפגשת היום הוא לא הגבר שיהיה לך בעוד שנה, ואם תהיי חכמה הוא יהיה משודרג פי אלף Jוהרבה יותר דומה לאביר על הסוס הלבן שרצית מאז שהיית ילדה.

 

 

המאמי שלי מאוד אהב בשר כשנפגשנו וקצת התבאסתי על זה, כי אני מעדיפה לאכול כמה שפחות בשר ובקטעים שרציתי לברוח, הוספתי את זה שתפיסת העולם שלנו שונה ולכן אנחנו אוכלים אוכל אחר וזה רק אינדיקציה לחיים הרעים והלא מוצלחים שנחיה ביחד בעתיד.

ונחשי מה? היום הוא טבעוני!!!

ונשבעת לך שאף פעם לא אמרתי לו מילה על זה, זרמתי איתו הכנתי לנו את השניצלים הכי טעימים בעולם, הוא ידע שאני פחות אוהבת בשר ולא משתמשת בחלב ויום אחד היינו אצל חברים ויצא דיבור על הנושא, זה הפיל לו כנראה איזשהו אסימון ולמחרת הוא עשה את המהפך, תביני שהיום אני אוכלת ממש רע לעומתו, המלך שלי נהיה טבעוני בהארד קור, גם בלי סוכר ולחם, כן?

 

אני חושבת שאף פעם לא ממש הבנתי כמה כוח יש לי בתור אישה, תמיד הרגשתי קורבן וכל כך הייתי קשורה לסיפור הנטישה שלי ושזוגיות זה משהו שגורם לי לבכות יותר, שיצא שברוב המקרים אני זו שנטשה.

וגם לך יש את הסיפור שלך אם את קוראת את השורות הללו בשקיקה,

 גם לך יש סיפור כלשהו אם את רווקה הרבה יותר זמן ממה שרצית  

ותדעי שככל הנראה אחת הסיבות לזה שאת רווקה זה כי את מחפשת איזה וויז'ן שיש לך בראש,

 זה כי את רוצה את סיפור סינדרלה והאמת שאני מבינה אותך, מגיע לך סיפור שכזה, העניין הא שהסוד הגדול שאף אחד לא מספר לך, הוא שברוב המקרים הסיפור הזה לא מגיע בתחילת האהבה אלא בהמשך שלה, במיוחד אם את חכמה ומשמשת כהשראה ולא כמי שרוצה כל הזמן לשנות אותו בכוח ובמהירות, כי כבר חיכית מספיק וממש אין לך סבלנות יותר .

 

ואם תסתכלי על זה בכנות את סינדרלה אפשר לקרוא בעשר דקות והסרט של דיסני הוא גג שעה וחצי, אז לא רק שמכרו לך את סינדרלה, מכרו לך את הסיפור הזה באריזה של שעה וחצי והמוח החמוד שלך התמכר לאשליה שנפגשים מתאהבים עד כלות, כי מהר מאוד את יודעת שזה זה ותוך שעה וחצי הכול בא על מקומו בשלום ואם זה לא הולך לפי התסריט הזה, מהר מאוד את מוציאה רשימה מרשימה לחלוטין שתשכנע כל חברה שתספרי לה על זה שאת חייבת לברוח  ומהר, כי הוא לא בשבילך.

 

אף פעם לעולם לא תמצאי גבר מושלם!!!

אין גברים מושלמים!!!

אין אנשים מושלמים!!!

פשוט אין!!!

החיים לא מושלמים!!!

את לא מושלמת!!!

כל מי שאת מכירה לא מושלם!!!

 

.

ביום שהבנתי שאני לא מחפשת מישהו שיענה לי על כל הקריטריונים שממוקמים לי ב"אזור הפנטזיה" בראש ושזה בסדר גמור ...

 תוך זמן קצר פגשתי את בחיר ליבי ומעולם לא הרגשתי בטוחה כל כך בתוך קשר כמו עכשיו, ייאמר לזכותו שהוא גיבור גדול המלך הלא מושלם שלי, כי זה לא פשוט לחיות עם "רווקה כרונית" שרגילה להיות לבד ורגילה לסיים מערכות יחסים אם הם לא מסתדרים לה בראש, אבל העבודה שעשיתי לפניי שפגשתי אותו הייתה כל כך עמוקה ורצינית שהצלחתי למגנט גבר שלא מוותר עליי בקלות ואני לא מוותרת עליו בקלות ואנחנו ביחד באש ובמים J

וצאי מהסרט!!! אני לא חיה בתוך קומדיה רומנטית, יש ימים שבא לי לעשות "ויברח" מרוב קושי,אני עדיין נלחמת שלי ולמרבה הפלא אני חיה עם אדם שבדיוק כמוני הוא לא מושלם וכשנכנסים לזוגיות מגלים שעל הפנטזיות שלנו צריך לעבוד כדי להשיג אותן, זה חלק מההתפתחות שלנו ולא תמיד זה בא בקלות, לוקח זמן להתערבב טוב ביחד וזה יוצר קונפליקטים ואת צריכה לעשות עבודה על עצמך כדי שזה ישתפר, זה לא בא מהאוויר.

הטריק הוא פשוט במידה והאיש הזה מזיז אצלך משהו.....

 ואם אף אחד לא מזיז אצלך כלום אז כנראה שקרה משהו שסגר לך את הלב ותטפלי בזה בצורה מקצועית בהקדם האפשרי אם את רוצה זוגיות, זו לא בושה ללכת לתהליך מקצועי עם מומחים לתחום של מציאת זוגיות, הנה אפילו אני עשיתי את זה וזה עבד.

 

אקס שהיה בחיבור שלכם משהו מיוחד, הרגשת שאתם מכירים מאז ומעולם דקה אחרי שנפגשתם, תמיד הרגשת שאתם קוראים אחד לשני את המחשבות בלי מילים רק בעיניים, מרוב שהחיבור היה כל כך מיוחד, הרגשת שהוא הנשמה התאומה שלך ועד היום את לא ממש מבינה למה זה הסתיים וסביר להניח שאם זה היה תלוי בך, עדיין הייתם ביחד...

 והאקס הזה מפריע לך להמשיך הלאה אפילו כשנדמה לך שסיימת את הסיפור סופית, משתי סיבות אפשריות: או שנפגעת ממנו קשות והתת מודע שלך אוחז בו כדי שלא תתאהבי שוב בעוצמה הזו ותפגעי אנושות כמו שנפגעת ממנו או שכל אחד שיש לך חיבור פחות טוב ממה שהיה לך איתו ,עובר אוטומטית ל"רשימה השחורה" ויורד מהמדפים לאלתר, ללא יכולת לעמוד מול שופט ולקבל חנינה.

אז מה עושים?

הפיתרון הראשון הוא שטחי יותר אבל בחלק מהמקרים הוא עובד יופי:

דמייני כל ערב וכל בוקר את הגבר ההוא האקס נעלם אל האופק ,ממש ככה, דמייני איך הוא מתרחק והולך את רואה את הגב שלו והוא קטן וקטן עד שהוא הופך לנקודה ואז תגידי פוף והוא נעלם תעשי את זה 21 יום ואז תפסיקי.

הפיתרון השני הוא עמוק יותר ועובד הרבה יותר עמוק ולתמיד:

וזו הטכניקה שפיתחתי ושמה:

 

 (0506379900)

 

 

 

 את תקועה על מערכת יחסים "און אנד אוף בבריכה של הקטנים"- שזה סוג של "ידידות מינית"(יעני יזיזות אבל עם קצת יותר רגשות) , זו מערכת יחסים שבסתרי ליבך את מקווה ליותר ומקבלת פחות וזה לא מתקדם לאף מקום ונתקע בבריכה של הקטנים כי זה לא גדל ונשאר רדוד, לפעמים אתם יותר בקשר ולפעמים פחות וזה נסחב על יותר מידיי זמן ,זמן שיכולת להקים בו משפחה לסיים תואר ולעשות ילד עם אהוב ליבך האמיתי. הבעיה שאת מספרת לעצמך שזה ממש לא מפריע ואת פתוחה לקשרים אחרים. עובדתית בשטח מאז שהוא בתמונה שום דבר אחר לא התפתח לאף מקום.

אז מה עושים?

אני יכולה לקשקש לך במוח שעה על תיאוריות הזויות ומורכבות כאלה או אחרות אבל תכלס בשטח הפיתרון היחיד הוא:

 

 

הסיבה ה-7 היא למעשה הדבר השני שאת מוותרת עליו והוא פשוט אבסורדי בטירוף אצל רווקות-

 

לשים פתק בכותל אם תפילה לזכות בלוטו ולא ללכת למלא טופס ואחר כך לכעוס על אלוהים שהוא לא מביא לך זכייה בלוטו.

אני מבינה אותך הייתי שם והסוד הוא שמה שמשאיר אותך בבית זה האמונות המגבילות שלך ולכן חשוב שתעשי את הדיסק ותעיפי אותן.

דבר נוסף שמשאיר אותך בבית זה הרגל, את רגילה לרוטינות שלך וככל שאת מתבגרת ככה הרוטינות הופכות להיות חזקות יותר והן מנצחות לך את החיים  עד שהן מכניעות לך אותם.

 

יא קרועה!!!

 

 

הם נמצאים בחוץ, בפאבים, ברחוב, במרכזי למידה והרצאות בתחום הזוגיות, במרכזי קבלה, בתור לקולנוע, במועדונים, בחברות הייטק, בסופר ותתחילי להתאמן על להסתכל לגברים בעניים לחייך חיוך קטן שובב ואז להסיט את העיניים ולחכות שהוא ייגש אם קשה לך תתאמני קודם על בנות סטרייטיות (שלא תסתבכי עם איזה בוצ'ה חיננית חובבת "המרת סטרייטיות") ואחר כך על גברים שלא עושים לך את זה ורק אז על גברים שעושים לך טוב בעניים ובלב.

 רצוי ללכת עם איזה משהו אדום אפילו עגיל צמיד חולצה או אודם, אל תשאלי אותי למה, זה טיפ שקיבלתי מאחת התותחיות בתחום וזה פשוט עובד ,בטח כי אדום מגרה משהו בתת מודע שגורם למשיכה ,אם אני משתמשת בהגיון פשוט.

אני מבינה אותך כי אני זוכרת את אחת החברות מתקשרת אליי במיוחד ומודיעה לי שהיא קיבלה בתקשור שאני חייבת לצאת מהבית ולהכיר, כי האנרגיה שלי תקועה ואין מצב שככה אני אמגנט את האחד שלי, היא אמרה שאני לא בהכרח אפגוש  אותו בחוץ, אבל אני חייבת להכניס דם חם ושמחה לחיים שלי.

אני יודעת שבעסק שלי העיקרון הזה עובד וזה בדוק, כל פעם שאני מזיזה דברים בעסק ועושה את זה בשמחה, נכנסת מלא עבודה שלא בהכרח קשורה לפעולות שעשיתי

 ומבחינתי יקום זה יקום ויש לו את אותם החוקים, גם בעסק וגם בזוגיות, ללכת מהלב וכל הזמן לדאוג להזיז את האנרגיה על ידי עשייה שמחה, עד שזה נותן את התוצאות שאני רוצה J

אז עשיתי מה שהיא אמרה לי התחלתי לצאת מאזור הנוחות מול הסדרות האיכותיות שכל כך אהבתי לחרוש עליהן באינטרנט וזה יצא טוב כי בדיוק נגמר החורף והתחיל האביב...

ואז יום אחד נרשמתי (אתר ההיכרויות של הפייסבוק) קצת סקפטית כי כבר עברתי תקופות של אתרי הכרויות וזה עייף אותי כל הטלטלות האלה ומספר ימים אחרי שנרשמתי עברתי את ,כי לפני כן הקשבתי לאינטואיציה שלי ופה בגלל שהחלטתי להיפתח אז פספסתי פה את עצמי...

 וזה היה מזעזע הייתי בדייט שבמשך שעה וחצי עד שנסתי על נפשי הבנאדם פשוט ירד עליי, רווק בן 45 ממורמר והחצוף עוד ניסה לגעת בי.

אל תדאגו בנות לא נשארתי חייבת, אבל בהחלט יצאתי מזועזעת מהפגישה הזו ותוך שבוע החלטתי שוב לצאת מהאתר וממש ביום האחרון פגשתי את המאמי שלי , להגיד שההתחלה הייתה אידיאלית? אז ממש לא !!!

הוא ציפה שאני אתקשר אליו ראשונה וכשלא עשיתי את זה הוא אמר לי שאני לא רצינית ,התעצבנתי עליו ושקלתי לחסום אותו לעד, אבל קול פנימי לחש לי להתאפק ולהיות סבלנית כי זה ישתלם לי בסופו של דבר, אז עיקמתי את האף אבל הקשבתי לקול הפנימי שלי כי הוא לא אכזב אותי אף פעם וכל השאר זה היסטוריה...

אז זהו יקירתי זוהי כל התורה על רגל אחת,

יש 7 סיבות להיותך רווקה תפתרי אותם ואת תהיי בזוגיות ,אין משחקים עם העניין הזה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

דוא"ל:

This field is required.

שלום שמי קרן מזור ואני בת43 ואחרי כמעט 40 שנה במדבר ,מצאתי סופסוף את אהוב ליבי
אותו אחד ומיוחד שבחרתי להקים איתו משפחה, האחד ששאל אותי לפני שבועיים אם אני מעדיפה
טבעת יהלום או משהו פשוט וסולידי 
כי הוא מכיר את "הסחורה" שלו שזו אני ,כן?שאוהבת רגליים יחפות ואת הדברים הפשוטים בחיים
כמו שמיים כחולים ,ריצודים של קרני שמש על הריסים וטיולים למקומות סודיים שאף אחד לא מכיר...
לקח לי מלא זמן למצוא את האחד שמבין לליבי העדין ואני מתארת לעצמי שאם היה לי לב רגיל אז
אולי ורק אולי היה לוקח לי פחות זמן למצוא את המאמי שלי...
ולכן יקרה, אני מבינה לליבך,
כי עברתי "תקופת רווקות" ארוכה מידיי על בשרי...
וגם כי אני עוזרת לרווקות לסיים את "תקופת הרווקות" שלהן כבר מעל לשמונה שנים...
יש לי כבר הרבה חתונות מתחת לשם,
ולמעשה היום אני "מומחית להכנסת נשים לזוגיות טובה בטוחה יציבה ואוהבת",בשיטה
שפיתחתי בעצמי, המשלבת בתוכה טכניקה גאונית שעובדת עם התת מודע, כי בעצם כל התקיעויות
שלנו נמצאות בתת מודע ומשם צריך לשחרר אותן ,לטכניקה קוראים NLP ואני עובדת עם הטכניקה
. הזו בקליניקה שלי מאז2003
חוץ מה NLP יש לי הרבה ניסיון כרווקה כרונית לשעבר וכמטפלת ברווקות כרוניות )לשעבר ( .
אני מבינה מה עובר עלייך
כי גיליתי מהן 7 הסיבות המדויקות שמשאירות אותך רווקה, והכי חשוב גיליתי איך להפוך אותך
מרווקה לנשואה מאושרת.
כן אני מבינה לליבך מתוך חיי ,כי מה לא עברתי כדי להבין מהן 7 הבעיות של כל הרווקות, מה לא
הייתי צריכה לשמוע,כמה תיאוריות בנו סביבי ובוודאי גם סביבך, כדי למצוא את התשובה שתגאל
אותי מיסורי.
אמרו עליי שאני נשארת רווקה בגלל שאני בררנית מידיי ושאני צריכה להתפשר,
אבא שלי אפילו בדק עליי דרך אימא שלי, אם אני לסבית וכשהוא היה משוכנע שלא, אז הוא אמר לי
שאני "שמחה מידיי וגברים לא אוהבים את זה")?!(
בהזדמנות מבריקה אחרת הוא אמר לי שאני שמנה מידיי וגברים לא אוהבים בטן גדולה זה דוחה
אותם...
האיש טוב לב ונדיב בצורה מדהימה, אבל הייתה לו אז עבודה לעשות על נושא הטאקט בחייו ,
מאז הוא השתפר אמנם ,יאמר לזכותו,
חוץ מזה גליתי שכשאני השתפרתי באהבה העצמית שלי, אז גם הוא השתפר והיום רגעי הביקורת
האכזרית ירדו כמעט לאפס.
אמרו לי שאני מרצה ונותנת הרבה מידיי מהר מידיי לגברים שמוצאים חן בעיניי,
אמרו לי שאני שתלטנית וחזקה מידיי וזה דופק לי דייטים ומערכות יחסים,
)יאמר לזכותי שדווקא בדייטים ראשונים הייתה לי הצלחה,שלא יהיו אי הבנות(
קיבלתי ברכות ליום הולדת שבהם מאחלים לי "שהשנה תמצאי את הזיווג שלך משורש נשמתך"
והגעתי למצב שכבר לא היה נעים לי שעוד שנה עוברת ועוד שנה ואני לא "מספקת את הסחורה"..
באיזשהו שלב ממש שנאתי את הברכות האלה ליום ההולדת, הרגשתי כמו שחולת מחלה כרונית
כלשהי הייתה מרגישה ,אם היו מאחלים לה ליום הולדת "שתעבור לך המחלה השנה"...
הברכות האלה רק הזכירו לי את הכאב והפחד שלי, הפחד שככה אני אתקע כל החיים לבד, או שאני
אמשיך לנוע ממערכת יחסים בלתי אפשרית אחת לשנייה שנמשכות בין דקה וחצי לשנתיים אבל אף
אחת מהן לא תיקח אותי אף פעם לביטחון והקמת משפחה.
תמיד שאלו אותי איך זה יכול להיות שבחורה יפה ואיכותית כמוני לא נחטפה כבר מזמן?!
יש מצב שכבר שמעת את השאלה הזו יותר מפעם אחת ותתפלאי שגם לזה יש לי תשובה בשבילך...
רמז: מסתבר שדווקא לבחורות איכותיות חזקות ויפות יותר, קשה למצוא זוגיות מסיבה שאגלה לך
בהמשך דרך המיילים המעניינים שתקבלי ממני בעתיד הקרוב.
יצאתי לדייטים הזויים שברובם האדון חשב שזה הגיוני למצוא את דרכו אל תחתוניי אחרי עשר דקות
ולהחזיק לי את היד בדרמטיות רומנטית מלווה בהבעה עמוקה לתוך הלבן של העין,
כשאני מרגישה בכלל שלהיות בכזו אינטימיות של ידיים ותחתונים אחרי עשר דקות זה הרבה מעבר
ל"סבבה אחי בוא נזרום",
וכל מה שרציתי באותם רגעים זה שהוא יוריד ממני את ה"טלפיים", יראה אותי ויתחיל להתקדם
בקצב קצת יותר הגיוני של ,נניח, לדבר, להכיר אחד את השני, לצאת לעוד כמה דייטים ואז נבדוק את
נושא הריחות הטעמים והאנחות לתוך החשיכה.
ואז חברה אמרה לי שאיזה בחור אמר לה שגבר ששולח ידיים מהר בדייט, זה גבר שחושב לעצמו
שיש לו דייט עם כונפה ,אז לפחות שיצא לו זיון מזה.
אמרו לי שיש יותר נשים מגברים וכנראה שזו הבעיה...
ושאין גברים שווים היום ואלה ששווים כבר נשואים...
וכשכולם התחילו להתגרש אז שמעתי שבגלל שחיכיתי עד עכשיו אז רק ה"בררה" נשארה לי.
)המאמי שלי גרוש והוא חומר איכותי ,תאמיני לי :(
אה.... והרבנים ונותני הקמעות למיניהם ,מתקשרות ועמוקה , חוץ מרב אחד שהלכתי אליו מרצוני
ולא מרצון משפחתי,ומתקשרת אחת ששיחקה אותה בגדול, כולם היו חרטבונה והיה אפילו רב
שהטריד אותי מינית, עוד לפניי שזה היה באופנה,
למזלי אני לא מאלה שאוכלות חרא בשקט, אז עצרתי אותו בזמן חשפתי שיניים ומאז נעלמו עקבותיו
,ברוך השם 
והיה את התסריט שחזר על עצמו כל כך הרבה פעמים ואת בטח מכירה אותו בעל פה:
זה אף פעם לא החזיק מספיק חזק או שאני רציתי והוא לא רצה או שהוא רצה ואני לא
רציתי...
ועם אלה ששנינו רצינו בו זמנית ,זה נמשך לתוך מערכות יחסים מסובכות מידיי, עם גברים שלא ידעו
לתפקד,היו ילדותיים,חלשים מידיי לטעמי וכשזרקתי אותם וחיכיתי שילחמו עליי, הם עשו את זה
חלושות או לא עשו את זה בכלל ורציתי אהבה גדולה עם מישהו שהוא גדול מהחיים,
חזק,מוביל,מצחיק,כזה שמסתכל לי בעיניים ומרוב התאמה ואינטליגנציה רגשית הוא קולט אותי
בשנייה, אחד שמחזר ונלחם עליי באש ובמים..
אחחחחחח כמה דברים לא ידעתי אז, כמו זה שגבר הופך להיות חזק, רק אם את מפנה לו מקום
להיות גבר ומפסיקה להיות כזו מושלמת וחזקה,
ומתחילה להיות רכה מתמסרת שובבה ונשית וזקוקה לו בכל מעודך.
כל כך פחדתי להיפגע עד שזה עשה אותי בלתי חדירה ומצאתי לי דרכים להיראות האישה המושלמת
בלי לתת לו להתקרב אליי באמת...
ואחר כך לא הבנתי למה הוא נעלם פתאום,למה הוא לא נלחם עליי כשאני זורקת אותו ולמה זה לא
מצליח לי?!
אימא שלי תמיד חשבה שאני "סנדלר שהולך יחף" ואני תמיד אמרתי לה שאני סובלת כי זה הייעוד
שלי, לעזור לנשים להתחתן ועובדה שאני מביאה את המטופלות שלי לחתונה, אז כנראה שלזה
אלוהים התכוון כשהוא כתב את השיר הזה שהוא המציא ועונה על השם קרן מזור.
אבל שום דבר לא מחק לי את הכאב שבלבדות ואת הפחד שנועדתי להיות רווקה זקנה, ההרגשה הזו
תמיד התחזקה אחרי פרידה או אחריי עוד דייט שלא הצליח ,כי הגבר שוב "לא עשה לי את זה" או
"הוא לא בשבילי".
חחחחחח הייתה תקופה שקראתי למועמדים הלא רצויים "עובדי חברת חשמל" כי פעם יצאתי עם
אחד כזה והוא היה רגיל מידיי בשבילי וקצת משעמם האמת.
אני חושבת שהחוויה החברתית של להיות רווקה בישראל ,היא חלק גדול מהכאב, כי לאנשים פה
ב"תרבות הסחבק" ,יש יציאות באין כניסה ורק על זה אני יכולה לכתוב ספר.
שלא לדבר על זה שאת מרגישה כל הזמן שאת מקולקלת ושמשהו לא בסדר אצלך ואת מחפשת
פיתרונות ומדריכים ואת הופכת להיות "בוב הבנאי" של עצמך, עסוקה בתיקונים וספקולציות מפה עד
סין ,כי באמת את לא מבינה מה הבעיה האמיתית שלך....
את שומעת מלא דעות וטונה של תיאוריות, אבל את לא מבינה מהי באמת הבעיה האישית שלך,
למה זה לא הולך לך? למה את תמיד יוצאת עם כל הדפוקים או ההזויים? או עם אלה שפתאום
נעלמים לך?או עם גברים שהם לא רציניים? או לא בשלים לקשר?
למה לפעמים כשמגיע אל חייך אחד שחולה לך על התחת, אז הוא די דוחה אותך?
אולי בכלל אף פעם לא היה לך מישהו רציני ואת לא יודעת איך להתחיל בכלל ואיפה?
למה הם לא מחזיקים מעמד הקשרים שלך?
או שאולי את תקועה שנים על קשר של "און אוף בבריכה של הקטנים"?- )שזה סוג של ידידות
מינית יותר או פחות שבה את מקווה ליותר ומקבלת פחות וזה לא מתקדם לאף מקום(.
או שאת מכורה לסטוצים אולי?!
או שאף אחד לא מתחיל איתך כשאת סופסוף "גוררת" את עצמך לאיזה יציאה עם חברות... או שאת
לא נפגשת עם גברים בכלל, כי את לא יודעת איפה ואתרי הכרויות נראים לך כמו מקום שכל הגברים
שם רוצים רק דבר אחד, ומצד אחד את מתה לזוגיות, אבל מצד שני קשה לך לוותר על לשבת בבית
ולראות טלוויזיה בסוף יום עבודה.
וכל יום שעובר רק מחמיר את המצב ואת נכנסת למן "לופ" כזה שלילי שרק מוריד לך יותר ויותר את
הביטחון העצמי ...
והאמונה ביכולת שלך להביא אל חייך זוגיות טובה ויציבה יורדת ויורדת ונהיה מעגל קסמים כזה שאת
לא מוצאת בו לא את הרגליים ולא את הידיים.
התסכול רק גדל מיום ליום...
פעם דיברתי עם "חברה אחות" שגרה באוסטרליה והיא אמרה לי שבאוסטרליה אף אחד לא מציק
לרווקות, ושזה בהחלט מקובל להיות רווקה בת 04 באוסטרליה,
אז הייתה תקופה שחלמתי לגור באוסטרליה...
הבעיה הייתה, שתמיד העדפתי את ישראל, כי למרות שהיו קטעים שהתחשק לי לברוח לאיזה אי
בודד ושאף אחד שם לא יסתכל עליי עקום יותר לעולם, עדיין יש משהו חיובי בלהיות חלק ממדינה
שערכיי המשפחה חשובים לה ושאף אחד לא ייתן לך להיות רווקה בשקט, כי בנינו, גם לך נמאס
להיות לבד ,גם את מתה לזוגיות טובה ויציבה ולמשפחה, מה לא ככה?
מכירה את הקטעים שאת מסיימת יום עבודה, מגיעה הביתה ומרגישה מן תחושה של ריקנות כזו של
עוד ערב מול הטלוויזיה?
כי אין מה לעשות, אנחנו יצורים של ביחד ונתינה...
ואפילו אם את גרה עם ההורים או עם שותפים ,אז הייאוש אמנם נעשה יותר נוח, אבל עדיין הביחד
של זוגיות וההרגשה הזו שאת כל כך רוצה ללדת ולהיות חלק ממשפחה שאת יצרת, זו כמיהה מאוד
. גדולה שאני לא מכירה אף אחת שהצליחה לוותר עליה, אפילו לא רווקות בנות 44
חוץ מזה שתמיד רציתי בעמקי נשמתי המרדנית, להרגיש חלק מההמון ולהיות כמו כולם , תמיד
הרגשתי את הכמיהה הכואבת הזו מבפנים למישהו שידליק לי את הבוילר כשאני בדרך הביתה ואת
ההרגשה הזו של בית מלא חיים כמו אצל החברות שלי.
עזבתי את הבית בגיל 31 לקיבוץ והסתובבתי עם החור הזה בלב רוב החיים שלי ,יש לי אחלה
משפחה ,שלא תהיה לך טעות ,למרות שהם לא מושלמים והיו להם "יציאות" במהלך השנים שיכלו
להשמיד את הכור בדימונה מרוב ה"חומציות" שהייתה בהם, זה ממש "שרף" לפעמים ,נשבעת לך,
למרות שידעתי שמדובר בכוונות טובות מלוות בחוסר מודעות עצמית ,עדיין זה כאב.
למזלי ניתנה לי ההזדמנות לטפל בנשים עם אותה הבעיה,
ולבסוף אחרי כל הספקולציות של כל העולם ולהקתו חלקן אינטליגנטיות יותר וחלקן שאלוהים יעזור
לי ,עליתי על הבעיה פיצחתי את הקוד גליתי את הסוד)נגמרו לי החרוזים, סורי  )
ולא לא מדובר רק בדבר אחד, אלא בשילוב של 7 סיבות עיקריות שבגינם אישה נשארת רווקה
למרות שהיא ממש רוצה לפגוש את החבר הכי טוב שלה וללבוש שמלה לבנה מהממת עם או בלי
פייטים 
למזלי אני אישה שחוקרת הכול והולכת לטיפולים ,מסקרנות ויצר חקרנות עצמית בלתי נדלית ,כבר
... מגיל 34
וכשהתחלתי לטפל בנשים, לא תכננתי על רווקות ולא תכננתי לגלות שיש קשר בין התכונה הזו של
לצאת כל הזמן בסדר עם כולם ,למשל, או הקושי לשים גבולות ,או קושי להגיד לא, או הקושי
להיות פשוט עצמך בלי מסכות או להיות "פשוט מושלמת" כל הזמן, לבין התקיעות הזו בנושא
הזוגיות ,
אלה דברים שגליתי לאט לאט במהלך השנים , גליתי שזה קשור להערכה עצמית, זה קשור לדימוי
עצמי , שזה קשור לכל מיני אמונות מגבילות שנשים לוקחות איתן מהילדות או ממערכות יחסים
קודמות ופשוט נתקעות או בוחרות גרוע.
ככל שעבר הזמן ונשים יצאו מתהליך פה בקליניקה והתחתנו ברוב המקרים, התחלתי להבין
שאלוהים לוחש לי באוזן בשקט בשקט שזה מה שאני צריכה לעשות, כי מאיזושהי סיבה הזויה הוא
עדיין דאג להשאיר אותי רווקה, אבל אני טובה בלעזור לנשים להתחתן ולהגשים את עצמן מתוך
עבודה על ההערכה העצמית שלהן, מתוך זה שהן מגלות שהסוד בלצאת בסדר, זה לצאת בסדר עם
עצמך ואז האנרגיה שלך נשארת בפנים ואת הופכת להיות פי אלף יותר אטרקטיבית ואת מפסיקה
להקשיב לקולות חיצוניים ומקשיבה לקצב האמיתי שלך ומתחברת כל כך טוב לעצמך, עד שאת
פוגשת את "הגבר הלא מושלם בכלל" שכן מוצא חן בעינייך, אותו אחד שרוצה להקים איתך ספציפית
משפחה.
לאט לאט הבנתי שאני פשוט רגילה להיות לבד ואני פוסלת מאוד בקלות כמעט כל גבר ,או עושה "מה
שצריך" כדי שהוא יברח כל עוד רוחו בו ,
כמו למשל להיות זו שמובילה את הקשר בצורה די אגרסיבית ולא מודעת,ובמקום להשתמש
באינטליגנציה הנשית שלי כדי לנתב את הקשר ממקום עדין ונשי וכמעט ובלתי מורגש ,אני נכנסת
ללופים מאוד מבלבלים שבהם אני או מרצה אותו ולא מקשיבה לעצמי או משתלטת ואומרת לו מה
לעשות ונעה מהתקפי תסכול אחד לשני וחרדות נטישה ואז מגיעה למצב שאני כבר לא יודעת מי אני
ופשוט מאבדת כל קשר ליופי הפנימי שלי.
לאט לאט למדתי איך "עושים את זה" הלכתי לטיפולים קראתי ספרים ולמדתי בעיקר לאהוב את
עצמי ממש כפי שאני.
הבנתי שכדי להיות בזוגיות אני צריכה להיות מחוברת לעצמי, אחרת אני הולכת לאיבוד וזה מוציא לי
את החשק להיות בזוגיות ואז אני שמה לכל קשר או קשר פוטנציאלי באופן בלתי מודע מקלות
בגלגלים.
למדתי לזהות את המקלות בגלגלים ממש ברגע האמת ולנטרל אותם מיידית!!!
ואחרי שהאהבה העצמית גדלה, הבנתי שיש דרך לתקשר עם גברים שגורמת להם להרגיש אריות
וכל מה שהם רוצים זה להיות איתי ולשאת אותי על כפיים.
למדתי שהדרך הכי טובה להיות בטוחה ומוגנת זה להרשות לעצמי להראות את הפגיעות שלי כי ישר
כל גבר מרגיש גברי ליידי ובכלל רוצה להגן עליי ובהחלט לא לפגוע בי. )מה אני אעשה שבריריות
עושה להם את זה וזו ההמצאה שלי.(
וכשספגתי דחייה כי ככה היקום רצה, פתאום זה לא כל כך פגע בי, כי היה לי עמוד שידרה הרבה
יותר מוצק מבפנים, אני אהבתי אותי וזה הספיק...
והרגשתי את התנועה הטבעית של אלוהים זורמת דרכי ואיזושהי הבנה עמוקה ואמיתית שכל מה
שקורה לי מכין אותי לאהבת חיי האמיתית.
התמסרתי...
הסכמתי...
התרככתי...
שפטתי פחות את עצמי ואת הגברים שפגשתי...
פתאום ויתרתי על כל הרשימות מכולת והתנאים ונהייתי מוכנה לזוגיות באשר היא,
סופסוף הסכמתי לאלוהים לעשות את העבודה שלו בלי להתערב יותר מידיי
סופסוף הרגשתי אישה אמיתית, חכמה, עדינה, שובבה, צוחקת הרבה, חזקה ממקום רך
אז היקום לא יכול היה לסרב לי יותר...
כשאני נכנעתי היקום נכנע גם...
ובעדינות הוא פתח לי את הדלת...
התחלתי להקשיב לחברות הנשואות החכמות שלי,
ומה ששבר את גב הגמל היה תרגיל מדהים שגליתי
התרגיל היה כל כך עוצמתי עד שאפילו התת מודע העקשן שלי נכנע לו...
הקשבתי בוקר וערב לדיסק שהכנתי לעצמי ושבר את כל החומות...
ואז זה קרה לי!!!
יום אחד קרוב ליום הולדת ארבעים העברי שלי ,אחרי שלמדתי על בשרי את כל מה שאלמד אותך
בעתיד, מצאתי את "הגבר הלא מושלם שלי שמצא חן בעיני ממש לא מייד" ואנחנו חיים באושר
שבא במנות של יום עסל יום בסל על בסיס קבוע ואנושי עד עצם היום הזה.
ואני מוכנה לעבור איתו הכול באש ובמים עם המאמי שלי, אהבת חיי, היה שווה לחכות לו ולדעת
שאלוהים הפקיד בידי את השליחות לעזור לך למצוא את הגבר שלך דרך הכאב שלי , כי אין חכם
כבעל ניסיון...
מה לא ככה?! 
)ולמען הסר ספק גם הוא מרגיש ככה ויאמר לזכותו שלולא הוא ,אני הייתי בורחת כל עוד רוחי בי,
אבל הוא נלחם עלינו וניצח, הגיבור שלי :(
ובקשר ל " 7 סיבות שבגללן את רווקה ומה עושים עם זה" ,אלה שהזכרתי פה למעלה, את כחברת
נבחרת VIP שלי, עוד תשמעי עליהן בקרוב ותחשפי לעוד פרטים במסע האישי שלי ותגלי בצחוק
ודמע עוד כמה דברים מפתיעים על עצמך , תמצאי עוד מפתחות למנעולים שקיימים בתוכך 
ואם מזדהה עם הסיפור שלי ואין לך כבר סבלנות ואת מתה לצאת למסע שבו תמצאי גם את אהבת
חייך ,אז תשאירי לי את הטלפון שלך במייל חוזר וגג תוך שבועיים תשמעי ממני,אנחנו ננהל שיחה
שבה אאבחן את הבעיה הספציפית שלך.
ואם אין לך כוח יותר לחכות אז תתקשרי אליי ונקבע פגישה והנה הטלפון שלי : 4442170044
באהבה
קרן
אז הנה 7 הסיבות שבגללן את עדיין רווקה ואלה הן גם 7 הפתרונות, אשר יוציאו אותך מהרווקות
שלך ויכניסו אותך לזוגיות טובה יציבה ובטוחה.
את מוכנה?
אז הנה זה בא:
טוב לא בא לי לבלבל לך את המוח, נראה לי שהכי טוב שניגש למנה העיקרית אם כבר קראת
את הסיפור האישי שלי מהמייל הקודם אז תשחי במים כמו דג ותביני את התמונה השלמה ואם
לא קראת תשלחי לי במייל חוזר בקשה ואשלח לך את הסיפור האישי בשמחה(
7 הסיבות שבגללן את רווקה ו 7 הדרכים לצאת מזה
ולמצוא את אהבת חייך.
הסיבה ה 1- לזה שאת רווקה והפיתרון:
יש לך איזה סרט עם הערכה עצמית נמוכה וזה מונע ממך להיות האישה שגברים מתאהבים בה
עד כלות הנשמה ולא מוכנים לוותר עליה ושימות העולם.
זה גורם לך להיות הרבה פחות מושכת ממה שאת רוצה להיות, את סובלת מתופעת "יום אחד
בלעה אותו האדמה" או לחלופין מתופעת "בואי נהיה ידידים" או וזה אחרון ,נשבעת לך "אני לא
רוצה לפגוע בך אבל"....
כן כן יקירתי הכול מתחיל מהערכה עצמית, מאוד קשה למצוא מישהו שבאמת אוהב אותך אם
את משדרת הערכה עצמית נמוכה זה פשוט לא מושך. דמייני שאת יוצאת עם גבר שההערכה
העצמית שלו ממש נמוכה והוא כל הזמן עסוק בלרצות אותך ולצאת איתך בסדר, מה את אומרת,
זה מושך או דוחה?
או שקיימת מלכודת אחרת עם ההערכה עצמית,
כשאת לא מעריכה את עצמך את דוחה הרבה גברים כי התת מודע שלך אומר לך, בלי שתשימי
לב, שאם הבחור הזה רוצה אותי זה אומר שהוא לא שווה הרבה ואם הוא לא שווה הרבה אני לא
רוצה אותו.
זה טריק גאוני של התת מודע והוא עובד כמו שעון שוויצרי...
זה היה אגב הטריק שלי 
הדבר הראשון לפני הכול זה לעשות עבודה עם האזור הזה של ההערכה העצמית,
אחרת היא הופכת להיות מלכודת מתוחכמת מאוד שתהרוס לך כל זוגיות שתרצי או לא תרצי,
בכוחה של ההערכה עצמית נמוכה להשאיר אותך לבד,
כי היא מפחדת מאינטימיות)ההערכה העצמית הנמוכה( היא מפחדת להיחשף ומה לעשות
שזוגיות זו החשיפה הכי גדולה שיש ,וההערכה עצמית נמוכה גורמת לך לבזבז את הזמן על
גברים שהם בלתי אפשריים לך לזוגיות, כי הם או לא פנויים רגשית אפילו שהם מצהירים
הצהרות ואת מאמינה להם, התת מודע שלך יודע רואה דברים שאת לא רואה והוא מזהה את
הבלתי אפשריים בלי שתדעי מזה בכלל,
או שאת בוחרת נשואים או גרושים טריים או כאלה שלא מתאימים לך,או שהם משאירים אותך
על "אש קטנה" כבר מלא זמן ,או חיים רחוק או שהם בכלל נמצאים אצלך בדמיון אי שם בתוך
רשימת מכולת או על סוס לבן והם אף פעם לא חוצים את הים ומגיעים עד אלייך, כי הם לא
באמת קיימים וגם אם הם היו קיימים אז סביר להניח שלא היית מבחינה בהם כי הערכה עצמית
נמוכה, משמשת גם כמסך ברזל מעוור ומסנוור שמשאיר אותך ללא זוגיות.
אבל חייבים להתחיל איפשהו והדבר הראשון לעשות זה לעלות לך את ההערכה העצמית כדי
שהיא תדע)ההערכה העצמית הנמוכה שלך ,כן?( שאת עם היד על הדופק ולא לתת לה
להשתלט לך על הרצון העז הזה להיות בזוגיות.
כי תכלס בשטח הערכה עצמית נמוכה נולדה כשהיית ילדה כדי להגן עלייך מפני משהו ,הבעיה
היא שהיום כשאת כבר לא צריכה אותה ואין לה משהו יותר טוב לעשות, אז מרוב הרגל ושעמום
היא גם "מגנה" עלייך מפני זוגיות.)ההערכה העצמית הנמוכה שלך ,כן?(
וזה לא אומר שכל מי שנמצאת בזוגיות מתה על עצמה ,ממש לא, אבל כנראה יש לה כמה
מהסודות הבאים או חלק גדול מהם, אחרת אין מצב שהיא הייתה מצליחה להיות בזוגיות.
אז תשאלי את עצמך אם את מעריכה את עצמך, אם יש לך קושי לפעמים להגיד לא, או
להציב את הגבולות שלך, אולי את כל היום עסוקה בלתת לאחרים, אולי קל לך יותר לתת
מאשר לקבל במקרה? אולי את במקרה "מרצה סדרתית"?
ותופתעי לגלות שגם אם את אשת קריירה עוצמתית, עדיין זה לא אומר שההערכה העצמית
שלך גבוהה ,כי גם להערכה עצמית יש קטגוריות ומאוד יכול להיות שאת מטאור עולה בעולם
העסקים או במקום העבודה שלך,אבל בכל מה שקשור לזוגיות ההערכה העצמית שלך נמצאת
בקנטים.
ותדעי לך שדווקא הרבה מהרווקות המוצלחות בתחום העבודה, דווקא להן יש קושי במציאת
זוגיות, כי אלה נשים שעל פי רוב אוהבות להיות מובילות וזה נובע לעיתים מפחד להיפגע והפחד
להיפגע גורם להן לפחד להתמסר לזוגיות ומאחר והן כל כך חכמות ומתוחכמות הן מצליחות
להבריח כמעט כל גבר בלי שהן עצמן ישימו לב לזה, אני מכירה את האישה הזו היטב,
כי אני הייתי כזו 
בכל מקרה רק שתדעי שיש שני סוגים של "מרצות סדרתית":
ייתכן ואת "הטיפוס הפאסיבי המרצה" ,את טיפוס יותר שקט ועדין לעיתים רחוקות את
משמיעה את דעתך בקול רם שכולם ישמעו ואת טובת לב שחבל''ז,את אוהבת ושומרת על
הפרטיות שלך ומשתפת רק את מי שבאמת באמת קרוב, לפעמים את מקשיבה יותר מידיי
לחפירות של חברות שלך ואפילו כשאת עייפה את לא אומרת וממשיכה להקשיב, את טיפוס יותר
מופנם.
או שאולי את "הטיפוס האקטיבי המרצה" את דומיננטית וחזקה וכולם חושבים שאת אסרטיבית
ובעלת ביטחון עצמי , למרות מה שכולם חושבים בתוך תוכך את לא ממש מעריכה את עצמך ויש
לך מלא ביקורת סמויה יותר או פחות כלפיי עצמך,בהרבה מן המקרים את לא תודי שיש לך
הערכה עצמית נמוכה וכשיגידו לך את זה, את ישר תקפצי ותגידי "זה לא נכון אני דווקא מאוד
מעריכה את עצמי",את כל כך מגנה על עצמך כי מגיל צעיר הייתה עלייך הרבה אחריות, עד כדי
כך שלפעמים קשה לך להודות בחולשות שלך בפני עצמך אפילו, ככה למעשה התת מודע שלך
מגן עלייך, את נותנת הרבה עצות טובות לסביבה שלך והרבה אנשים מקשיבים לך, גם את טובת
לב ונדיבה בצורה יוצאת דופן ,רק שהסגנון שלך מוחצן יותר.
אצלי הרבה דברים השתנו כשהגעתי למצב של הערכה עצמית גבוהה,
נכון שכשהתמקדתי בזה והלכתי למטפלים הכי טובים בתחום, זה קרה הרבה יותר מהר ממה
שצפיתי, אבל זה היה הדבר שעשה את ההבדל הגדול ,
אני לא אשכח את 7 השנים הרעות שעברתי,
שהרגשתי שאף גבר לא ממש רוצה אותי חוץ מהדפוקים באמת )חברות שלי טענו שאני חיה
בסרט ותמיד יש איזה חמוד שכן רוצה אותי ,רק שאני לא מספיק אהבתי את עצמי כדי להבחין
בזה. וכשהצלחתי להרים את הראש בצורה אמיתית ועמוקה, קרה פשוט נס והפכתי להיות
מחוזרת על ידי גברים שווים.
הבעיה שעדיין פחדתי להיות בזוגיות גם בגלל מה שראיתי בילדות שלי כשההורים שלי רבו בלי
סוף ,עד עצם היום הזה...
וגם כי שנים זה פשוט לא הצליח לי והגעתי למסקנה שאני גרועה בתחום הזוגיות,
אז עדיין מגנטתי את השווים,
אבל הם היו שייכים לקבוצת ה"מתנדנדים" ,ככה אני קוראת להם , זה אלה שבאמת אוהבים
אותך ומצהירים הצהרות, אבל תכלס בשטח הם לא רוצים להתחייב עד הסוף וחלקם לא היו
בטוחים שהם רוצים ילדים.
אני תמיד אומרת שאנחנו ממגנטות לעצמנו את מה שאנחנו חושבות על עצמנו וזה בהחלט היה
מקרה "מגנוט מראה, קלאסי".)מראה= MIROR )
אז איך את לומדת לאהוב את עצמך תכלס בשטח?
עבודה עם התת מודע, אני עברתי את זה בשבילך ועליתי על השיטה שתקצר לך את
הדרך:"הפורמולה להערכה עצמית גבוהה לשם מציאת זוגיות טובה ויציבה" והיא לא באה
באריזת קסם זריזה, אבל היא שיטה מאוד מובנית וסביר להניח שתוכלי להיחשף אליה או בקורס
הדיגיטלי שאוציא בחודשים הקרובים או בתהליך אחד על אחד.
בינתיים קחי ככה איזה טיפ חמוד: כל יום כשאת שוכבת במיטה תרשמי לך או בראש או הכי טוב
על דף ,מהם הדברים הטובים שיצאו ממך היום וזה צריך לכלול מחשבות, רגשות ומעשים.
לפי מחקרים ב 09 אחוז מן המקרים את לא תעשי את התרגיל שהמלצתי לך עליו פה למעלה ולכן
סביר להניח שתמשיכי לא להעריך את עצמך וזה למה אני אישית בחרתי בדרך של "תוכנית ליווי
אישית" כדי ללמוד להעריך את עצמי מספיק בשביל להפוך ולהיות האישה שגברים מתאהבים
בה וכל מה שהיא צריכה זה לבחור את זה שהכי בא לה טוב,ואין מצב שבתוך הבלבול הפחד
והתסכול שהייתי בהם הייתי עושה את זה לבד , בהחלט הייתי זקוקה להנחיה אישית אחד על
אחד ,אחרת לא הייתי מוצאת שום דרך לצאת מהבוץ ,ניסיתי לעשות את זה לבד שנים אבל
מהרגע שהתמקדתי בבעיה שיש לי למצוא את המאמי האישי שלי בצורה מקצועית באמצעות
אנשי מקצוע מומחים בתחום,לקח לי חצי שנה למצוא את אנשי המקצוע שהיו מדויקים לי, כי אני
לא חזקה בלהתפשר על בינוני ואין מצב שהייתי הולכת לרופא לב בינוני כי הלב נמצא במרכז
הגוף, בדיוק כמו שהכמיהה לזוגיות נמצאת במרכז חייך
ועוד חצי שנה עבודה על עצמי באמצעות הטובים ביותר בתחום בישראל ובעולם ולמידה
מדוקדקת של כל הטעויות שלי ושל כל הרווקות בכללותן ותאמיני לי נפתחו לי העיניים כמו שלא
נפתחו מעולם ,הבנתי כל כך הרבה על עצמי ועל ה"דפקות" הקטנות והגדולות שלי אלה
שהתקיימו כי לא ידעתי שאלה ה"דפקות" שגומרות לי מערכות יחסים אחת אחרי השנייה
,ולמרות שידעתי מספיק כדי לעזור לאחרות עדיין לא ידעתי את מה שאני יודעת היום ולקח לי
שנה של פוקוס על העניין והשקעת כל משאביי בדבר, שנה ופשוט מצאתי אותו, זה סוף סוף
עבד!!!
אני בטוחה שגם לך קשה לעבור את הדרך הזו לבד ולכן בניתי את "תוכנית הליווי האישית
למציאת זוגיות טובה ויציבה " אחת על אחת אצלי בקליניקה, שתביא אותך מרווקות לזוגיות
טובה.
הסיבה ה 2- לזה שאת רווקה והפיתרון:
את לא יודעת מה בדיוק את רוצה בזוגיות העתידית שלך )אבל בדיוק, כן?(
כן זה נשמע הכי אלמנטארי בעולם אבל מסתבר שרוב הנשים בכלל לא יודעות איזה זוגיות הן רוצות
ומי הוא גבר חלומותיהן.
חוץ מרשימת מכולת הזויה שלעיתים אין קשר בינה ובין מה נכון לך באמת 
התרגיל הבא יוציא אותך מהבלבול ויעשה לך את הראש לראש חץ שמכוון נכון למטרה
וכל ילד יודע שמי שרוצה להגיע לגן, צריך לדעת איך הגן נראה, נשמע ומרגיש, אחרת איך הוא יזהה
את הגן שלו, הרי יש כל כך הרבה גנים בסביבה.
קחי דף ונייר ואז תוסיפי לסיפור גם עט
)חחחחח תחייכי, אני קולטת שאת מאוד רצינית כרגע ועברה לך בדיחה קרוב לאף ובכלל לא זיהית
אותה  )
ותרשמי על הדף או על הנייר מה שתבחרי, את "סיפור הזוגיות הטובה שלך",
איך את בזוגיות הטובה שלך,
איך הגבר שלך ברמת האופי שלו,
איך אתם ביחד ,
איפה אתם גרים
ותרדי לכמה שיותר פרטים,
ככל שיהיו יותר פרטים ככה תהיי יותר מדויקת כלפיי המציאות שלך.
כי תתארי לך מצב שאת הולכת לשופינג ואין לך מושג מה את רוצה לקנות,
לעומת מצב שבו את הולכת לשופינג ואת יודעת שאת רוצה שתי שמלות,
אחת לחינה ואחת לחתונה של אחותך.
במצב השופינג הראשון סביר להניח שתיתפזרי, תבזבזי יותר מידיי זמן ותחרגי מהתקציב שהצבת
לעצמך.
ובמצב השופינג השני אולי תתפתי לקנות גם נעליים, אבל עדיין רמת המיקוד והדיוק בקנייה יהיו
גבוהות יותר ותהיי יותר קרובה לתקציב שהצבת לעצמך.
רווקה כרונית, מתנהגת כמו ההיא מהדוגמא הראשונה,היא יוצאת לדייטים ונסחפת לתוך משהו
שבטווח הארוך לא יחזיק מעמד, כי היא מפוזרת בראש ותכלס בשטח מבזבזת את הזמן שלה על
גברים שהם לא מדויקים לה.
ואגב לדעת בדיוק מה את רוצה, זהו תהליך מושכל ועמוק,
לא איזה רשימת מכולת של כמו "אני רוצה שהוא יהיה גבוה עם כסף, משכיל ושתהיה לו דירה".
זה יותר בכיוון של איך את רוצה להרגיש בזוגיות שלך,
זה נראה יותר ככה :
שימי לב תמיד לכתוב בזמן הווה ובצורה חיובית,
וותרי על המילה לא,כי התת מודע לא מבין אותה, התת מודע מבין מה כן, זה כמו שאם אני אגיד לך
אל תדמייני פיל וורוד ,עכשיו, מה יקרה לך אוטומטית? נכון!!!
את תדמייני פיל וורוד אם תרצי או לא תרצי 
ככה זה עובד עם התת מודע החכם שלנו הוא עובד על מה שכן .
זה כמו בחורה שתבוא ותגיד לי אני רוצה להפסיק להיות לבד,
מה שיקודד בתת מודע שלה זה הנצחה של הלבד כשאינטרס שלה הוא בכלל להיות ביחד.
הנכון הוא להגיד אני רוצה להיות בזוגיות טובה יציבה ואוהבת
והכי נכון זה להגיד אני נמצאת בזוגיות טובה יציבה ואוהבת
רק שיש דרך לעשות את זה בלי להרגיש שאת מרמה את עצמך וכשנכיר יותר טוב ותתחילי לקבל
ממני טיפים במייל ,תביני לאט לאט איך התת מודע האלוהי שלנו עובד 
אז תכתבי משהו שנראה ככה בערך אבל בסגנון שלך )אל תעתיקי, אני רוצה שתכתבי משהו משלך
זה חשוב!!!(
"אנחנו מאוד קרובים אחד לשני, עושים את רוב הדברים ביחד, נקרעים מצחוק על כל מיני שטויות
שרק אנחנו מבינים ותמיד אמיתיים אחד עם השני, למרות שאנחנו קרובים יש בנינו המון חופש וכבוד
אחד למרחב של השני. הוא מבין אותי ואני מבינה אותו זה משהו בעיניים, אפילו אם נעמוד כל אחד
בקצה אחר של חדר מלא אנשים, מבט אחד יגיד הכול כי אנחנו מחוברים מהעומק.
הוא ממש אוהב את המשפחה שלי ואני את שלו וכיף לי לטייל איתו כי הוא זורם ותמיד יש לנו על מה
לדבר...
ותמשיכי לדבר על עוד ועוד דברים, ספרי עליו על עצמך איתו, על החלומות שלכם ביחד על מה אתם
הכי אוהבים לעשות ובקיצור עופי על החלום שלך ותזכרי שהמילה מציאות והמצאה באות מאותו
השורש.
הבנת את הכיוון? 
אז יאללה לעבודה  אל תבזבזי עוד יום בלעדי המאמי שלך !!!
הסיבה ה 3- לזה שאת רווקה והפיתרון:
התת מודע שלך מלא ב"זבל בהחלט לא אורגני" שמפריע לך להיכנס לזוגיות
כן זה אחד האתגרים הגדולים ביותר להיפטר מאמונות מגבילות כל הטפילים האלה שאספת כל
החיים דברים כמו:
אני לא יפה מספיק
מי יאהב אותי כמו שאני
אין לי מה לתת
גברים הם עם של נצלנים
כבר לא נשארו גברים טובים בשבילי
מי שאני רוצה לא רוצה אותי
מי שרוצה אותי אני לא רוצה אותו
ויש עוד מלא כאלה בכל תת מודע ממוצע של כל רווקה
כל מה שאת צריכה לעשות זה קודם כול ליצור רשימה של כל המחשבות הרעות שיש לך על זוגיות,
על עצמך בהקשר של זוגיות ועל גברים וזוגיות ובסוד הבא אגלה לך מה לעשות עם המידע הזה.
הסיבה ה 4- לזה שאת רווקה והפיתרון:
אין לך דיסק שאת שומעת בוקר וערב,דיסק של סוגסטיות חדשות שיש בו אמונות חדשות
שמייצרות זוגיות די מהר יחסית.
טוב תקשיבי, זה אחד הטיפים הכי טובים שתקבלי בחיים, כי אני עצמי חודשיים לפני שפגשתי את
המאמי שלי ,עשיתי את זה וזה עבד בצורה מדהימה!!!
ואחר כך עשיתי את זה עם מטופלות שלי ויצא לי לאחרונה לשמוע בקליניקה "מצאתי את אהבת חיי"
יותר מפעם אחת.
נכון שמומלץ לעשות את זה עם איש מקצוע )כמוני למשל  )
אבל גם את יכולה לעשות את זה בעצמך, במידה ואת שייכת ל 6- האחוז שמספיק מלאות אמביציה
לעשות את זה לבד ושיש לך ידע מוקדם לגבי איך הופכים אמונות מגבילות לאמונות מגדילות...
אם לא ,דברי איתי ) 4442170044 ( כי יש לי בשבילך את "הערכה למציאת אהבה עוד השנה"
,שכוללת גם את הכנת הטבלה בצורה מדויקת ומקצועית עם ליווי אישי שלי והכנת הדיסק עבורך,
כולל הקלטה בקולי או בקולך לפי בחירה וכל זה במחיר חמוד במיוחד בשביל מי שנרשמה בחודש
האחרון וקוראת ברגעים אלה את המדריך הזה.
אז זה עובד ככה:
קחי דף, חלקי אותו ל 6- לאורך, בצד אחד תרשמי את כל האמונות שרשמת בתרגיל הקודם ומול כל
אמונה מגבילה תרשמי אמונה מגדילה בצורה חיובית ובזמן הווה.
אחרי שתגמרי לעשות זאת ,תרשמי על דף ניפרד רק את האמונות הטובות, חשוב שיהיו לך לפחות
64 ,אחרת זה אומר שלא חפרת מספיק עמוק באמונות המגבילות ופשוט תקליטי את עצמך עם
מוסיקה נעימה , אומרת כשחיוך מרוח לך על הפנים את האמונות החדשות ותקשיבי לזה בבוקר
כשאת מתעוררת ובערב כשאת הולכת לישון.
לי למשל יש טייפ דיסק כזה ליד המיטה ובכל פעם שאני מתלבשת על נושא שאני רוצה לחזק אני
יוצרת לעצמי דיסק כזה ומקשיבה לו עד שהנושא נפתר. ככה היה עם בני ,במיוחד גם אחרי שנפל לי
האסימון הגדול שתגלי בסוד הבא.
תעשי את זה!!!! זה עובד מדהים 
הסיבה ה 5- לזה שאת רווקה והפיתרון:
את מוותרת בקלות מידיי!!!
לפני שנה וחצי אחרי פרידה שאני יזמתי למרות שהיינו ממש טובים ביחד, אבל הוא לא היה מספיק
יציב לטעמי ולא מספיק רצה ילדים ומעניין שאף אחד לא באמת הספיק לי, מצאתי פגמים בכל אחד כי
פחדתי פחד מוות מזוגיות, פחדתי להיפגע, פחדתי שזה יהיה דומה לזוגיות של ההורים שלי, היה לי
נוח בלבד שלי ,כבר התרגלתי , אז החלטתי לעשות ילד לבד,כן פשוט וויתרתי על זוגיות !!!
וברגע שוויתרתי על זוגיות, נפתח לי הראש לאופציה לזוגיות אחרת, פתאום וויתרתי על החלום,
זנחתי את רשימת המכולת ונפתחתי לעולם שלם של אפשרויות, אבל ממקום שקט יותר ולא לחוץ,
פתאום מצאתי את עצמי בסדנא גאונית ,לרווקים רווקות ושם נפל לי האסימון הגדול!!!
כבר אז הייתי בתוך התהליך עם הדיסק וזה היה בהחלט המסמר האחרון על ארון הקבורה של
הרווקות הכרונית שלי, הבנתי שלהיות בזוגיות זה לא להיות בהכרח בתוך סיטואציה מושלמת,
הבנתי שאני צריכה למצוא גבר שכיף לי איתו ,אפילו מסיבה שאני לא יכולה להסביר ושאני נמשכת
אליו....
מבחינתי שהוא יהיה אדם שמסכים לעשות עבודה,יענו גבר יציב שלא יברח מכל שטות וישבור את
הכלים, כי זוגיות מורכבת חוץ מפרחים ופרפרים גם מעבודה ולי זה היה מאוד חשוב, מהסיבה
שהתפתחות היא דרך חיים בשבילי.
כרגע דיברתי עם חברה שנפרדה לאחרונה מבן הזוג שלה והזכירה לי את עצמי של פעם, אני רוצה
להגיד לך שנפרדתי מגברים בגלל סיבות כאלה הזויות שרק היום כשאני נמצאת עם "מיסטר נוט
פרפקט אט אול " אני מבינה שזה לא למצוא את האדם הנכון אלא להיות במקום הנכון עם עצמך
ואם את לא במקום הנכון עם עצמך, את תמצאי את כל הסיבות בעולם להישאר רווקה,כי זה בעצם
המקום הכי פחות מסוכן בשבילך.
תביני שהחברות הנשואות שלי ,אלה שבאיזשהו שלב החלטתי שאני מתייעצת רק איתן, כי
רווקות נמצאות איתי באותה הסירה ואני הייתי צריכה מישהי שתעמוד בגדה השנייה ותראה לי
את הדרך לשם והן כיוונו אותי לא לוותר בקלות , הן אמרו לי שאין גבר מושלם ובכל גבר אני
אמצא את הקטע ההזוי שלו.
אז נכון שלא הייתי יוצאת עם "דוס" כי השוני הרוחני בנינו יכול ליצור בעיות קריטיות בחיי היומיום
וגם האמירה הזו לא מוחלטת, כי אני מכירה זוגות שחיים ככה , נכון שלא פשוט להם, אבל הם ביחד.
אבל תכלס בשטח אם את יוצאת עם גבר שהאג'נדות הרוחניות המאוד כלליות שלכם ,דומות אתם
נמשכים האחד לשנייה וסבבה לכם ביחד כל השאר זה עבודה וסבלנות.
פעם מישהי סיפרה לי שהיא ובעלה חיים ביחד כבר למעלה מעשר שנים ובהתחלה כל הקטע הרוחני
שלה עורר בו התנגדות והיום יש לו מורה רוחני פרטי והוא נכנס לגמרי לקטע ומפרגן לה מפה עד
תאילנד.
גברים הם יצורים מאוד גמישים, במיוחד אם את לא כופה עליו שום דבר, או חופרת לו או מקרצצת
וכל מה שמעניין אותם זה לעשות אותך מאושרת, אבל בתנאי שאת לא משתלטת עליו!!!
ורק בשביל הדיוק ,אפילו אם תגידי לי שדיברת איתו בעדינות על נושא מסוים ,יש הבדל עצום בין
להגיד לו בעדינות את מה שאת רוצה לבין להגיד לו בעדינות שהוא חייב לעשות משהו שאת לחוצה
עליו.
גברים לא מפגרים!!! הם מרגישים הכול,
ההבדל בנינו לבינם שאנחנו יודעות להסביר מילולית מה אנחנו מרגישות...
והם פשוט פועלים בהתאם ואם משהו לא מתאים להם הם פשוט מתרחקים והופכים להיות מסויגים
או עצלנים.
יש לך מושג כמה פעמים בחיי שמעתי מנשואות שבהתחלה הגבר היה ככה ואחר כך הוא השתנה
לקצה השני?
תביני שבטבע שלנו הנשים נועדנו לדחוף אותם קדימה וזה בנוי ככה כי הדרייב של הגבר זה לעשות
את האישה שלו מאושרת,
תחשבי על כל הארצות שנכבשו על ידי גברים, מה נראה לך שזה בגלל האגו? לא ממש לא!!!
זה בעצם גברים שרצו להגן על נשותיהם וילדיהם והיו מוכנים למות בשביל זה.
גבר הוא יצור נדיב שמה שמניע אותו זה לעשות לך טוב, בתנאי שזה בא מהמקום של רצונו החופשי,
אחרת הוא מתנגד ועם הזמן הוא גם הופך להיות אדיש אלייך.
אבל אם את חכמה את מבינה שהגבר שפגשת היום הוא לא הגבר שיהיה לך בעוד שנה, ואם תהיי
חכמה הוא יהיה משודרג פי אלף והרבה יותר דומה לאביר על הסוס הלבן שרצית מאז שהיית
ילדה.
רק תפסיקי לוותר בכזו קלות זה ממש ילדותי מצידך !!!
פעם כתבתי מייל ליעל מ"מרכז יחסים" שהפילה לי את האסימון
הגדול שאני מדברת עליו כרגע, את רשימת המגרעות של בן הזוג
שלי ואת הסיבות המוצדקות לסיים את הקשר...
והיא אמרה לי דבר כזה:
"יש ספק אין ספק, את אוהבת אותו? אז תעשי אותו גבר
חלומותייך"....
וכמה אני מודה לה על הטיפ הזה היום,
כי השלמתי עם זה שזוגיות לא אמורה מלכתחילה להיות מושלמת
ופעם רציתי שהיא תהיה מושלמת אך ורק כי פחדתי להיפגע
ואז הבנתי שזה ממש ילדותי לתת לפחד מפני פגיעה לנהל לי את
החיים.
והחלטתי שהרצון שלי להקים משפחה הוא זה שינהל לי את החיים
כי הביחד זה הדבר הכי חשוב לכל בן אנוש.
והנה קחי עוד דוגמא:
המאמי שלי מאוד אהב בשר כשנפגשנו וקצת התבאסתי על זה, כי אני מעדיפה לאכול כמה שפחות
בשר ובקטעים שרציתי לברוח, הוספתי ל"רשימת הסיבות לבריחה הגדולה מהמאמי שלי" את זה
שתפיסת העולם שלנו שונה ולכן אנחנו אוכלים אוכל אחר וזה רק אינדיקציה לחיים הרעים והלא
מוצלחים שנחיה ביחד בעתיד.
ונחשי מה? היום הוא טבעוני!!!
ונשבעת לך שאף פעם לא אמרתי לו מילה על זה, זרמתי איתו הכנתי לנו את השניצלים הכי טעימים
בעולם, הוא ידע שאני פחות אוהבת בשר ולא משתמשת בחלב ויום אחד היינו אצל חברים ויצא דיבור
על הנושא, זה הפיל לו כנראה איזשהו אסימון ולמחרת הוא עשה את המהפך, תביני שהיום אני
אוכלת ממש רע לעומתו, המלך שלי נהיה טבעוני בהארד קור, גם בלי סוכר ולחם, כן?
אני חושבת שאף פעם לא ממש הבנתי כמה כוח יש לי בתור אישה, תמיד הרגשתי קורבן וכל כך
הייתי קשורה לסיפור הנטישה שלי ושזוגיות זה משהו שגורם לי לבכות יותר, שיצא שברוב המקרים
אני זו שנטשה.
וגם לך יש את הסיפור שלך אם את קוראת את השורות הללו בשקיקה,
גם לך יש סיפור כלשהו אם את רווקה הרבה יותר זמן ממה שרצית
ותדעי שככל הנראה אחת הסיבות לזה שאת רווקה זה כי את מחפשת איזה וויז'ן שיש לך בראש,
זה כי את רוצה את סיפור סינדרלה והאמת שאני מבינה אותך, מגיע לך סיפור שכזה, העניין הא
שהסוד הגדול שאף אחד לא מספר לך, הוא שברוב המקרים הסיפור הזה לא מגיע בתחילת האהבה
אלא בהמשך שלה, במיוחד אם את חכמה ומשמשת כהשראה ולא כמי שרוצה כל הזמן לשנות אותו
בכוח ובמהירות, כי כבר חיכית מספיק וממש אין לך סבלנות יותר .
את רוצה את הסיפור סינדרלה שהבטיחו לך הספרים כשהיית ילדה ומהר!!!!
ואם תסתכלי על זה בכנות את סינדרלה אפשר לקרוא בעשר דקות והסרט של דיסני הוא גג שעה
וחצי, אז לא רק שמכרו לך את סינדרלה, מכרו לך את הסיפור הזה באריזה של שעה וחצי והמוח
החמוד שלך התמכר לאשליה שנפגשים מתאהבים עד כלות, כי מהר מאוד את יודעת שזה זה ותוך
שעה וחצי הכול בא על מקומו בשלום ואם זה לא הולך לפי התסריט הזה, מהר מאוד את מוציאה
רשימה מרשימה לחלוטין שתשכנע כל חברה שתספרי לה על זה שאת חייבת לברוח מהבחור
"הנוראי" הזה ומהר, כי הוא לא בשבילך.
הסוד של הנשואות הוא שהיה להן סבלנות והן לא וויתרו בקלות, אבל עשו את זה בדרך נשית
ותתפלאי גם הצעקניות שבניהן יודעות משהו שאת ברגעים אלה ממש לומדת.
אף פעם לעולם לא תמצאי גבר מושלם!!!
אין גברים מושלמים!!!
אין אנשים מושלמים!!!
פשוט אין!!!
החיים לא מושלמים!!!
את לא מושלמת!!!
כל מי שאת מכירה לא מושלם!!!
וזה הדבר הכי מושלם שיש!!!
.
ביום שהבנתי שאני לא מחפשת מישהו שיענה לי על כל הקריטריונים שממוקמים לי ב"אזור
הפנטזיה" בראש ושזה בסדר גמור ...
תוך זמן קצר פגשתי את בחיר ליבי ומעולם לא הרגשתי בטוחה כל כך בתוך קשר כמו עכשיו, ייאמר
לזכותו שהוא גיבור גדול המלך הלא מושלם שלי, כי זה לא פשוט לחיות עם "רווקה כרונית" שרגילה
להיות לבד ורגילה לסיים מערכות יחסים אם הם לא מסתדרים לה בראש, אבל העבודה שעשיתי
לפניי שפגשתי אותו הייתה כל כך עמוקה ורצינית שהצלחתי למגנט גבר שלא מוותר עליי בקלות ואני
לא מוותרת עליו בקלות ואנחנו ביחד באש ובמים 
וצאי מהסרט!!! אני לא חיה בתוך קומדיה רומנטית, יש ימים שבא לי לעשות "ויברח" מרוב קושי,אני
עדיין נלחמת ברווקות הכרונית שלי ולמרבה הפלא אני חיה עם אדם שבדיוק כמוני הוא לא מושלם
וכשנכנסים לזוגיות מגלים שעל הפנטזיות שלנו צריך לעבוד כדי להשיג אותן, זה חלק מההתפתחות
שלנו ולא תמיד זה בא בקלות, לוקח זמן להתערבב טוב ביחד וזה יוצר קונפליקטים ואת צריכה
לעשות עבודה על עצמך כדי שזה ישתפר, זה לא בא מהאוויר.
הטריק הוא פשוט להישאר במידה והאיש הזה מזיז אצלך משהו.....
ואם אף אחד לא מזיז אצלך כלום אז כנראה שקרה משהו שסגר לך את הלב ותטפלי בזה בצורה
מקצועית בהקדם האפשרי אם את רוצה זוגיות, זו לא בושה ללכת לתהליך מקצועי עם מומחים
לתחום של מציאת זוגיות, הנה אפילו אני עשיתי את זה וזה עבד.
הסיבה ה 6- לזה שאת עדיין רווקה והפיתרון:
במקרה הזה אני לא בטוחה שהבעיה קיימת אצל כל רווקה, אבל אני יודעת בוודאות שלרוב
הרווקות יש או הייתה בעיה דומה והבעיה הזו היא מחסום ענק ומאסיבי הרבה יותר ממה
שנדמה לך,
זהו אחד המחסומים הקשים ביותר, כי קשה להבחין בו ואחוזי האשליה גבוהים פה מאוד, עד
כדי עיוורון, מה שהופך את המחסום הזה ל"דלת מיהלום" שזו דלת מאוד מרשימה מושכת
ויקרה ,אבל היא החומר הכי קשה בעולם ולכן קשה לשבור אותה וכדי לפתוח אותה בצינורות
המקובלים צריך להשתמש בטכניקה מאוד מיוחדת שפיתחתי בשנה האחרונה ובטח עוד תשמעי
עליה בעתיד.
אני קוראת לבעיה הזו:
"בעיית הגבר שתקוע לך בנשמה וזה בחיים לא יתקדם לאף מקום"
יש שתי ווריאציות לבעיה הזו:
-יש לך אקס שתקוע לך בנשמה ובתת מודע:
אקס שהיה בחיבור שלכם משהו מיוחד, הרגשת שאתם מכירים מאז ומעולם דקה אחרי שנפגשתם,
תמיד הרגשת שאתם קוראים אחד לשני את המחשבות בלי מילים רק בעיניים, מרוב שהחיבור היה
כל כך מיוחד, הרגשת שהוא הנשמה התאומה שלך ועד היום את לא ממש מבינה למה זה הסתיים
וסביר להניח שאם זה היה תלוי בך, עדיין הייתם ביחד...
והאקס הזה מפריע לך להמשיך הלאה אפילו כשנדמה לך שסיימת את הסיפור סופית, התת מודע
שלך עדיין אוחז בו כבן ערובה משתי סיבות אפשריות: או שנפגעת ממנו קשות והתת מודע שלך
אוחז בו כדי שלא תתאהבי שוב בעוצמה הזו ותפגעי אנושות כמו שנפגעת ממנו או שכל אחד שיש לך
חיבור פחות טוב ממה שהיה לך איתו ,עובר אוטומטית ל"רשימה השחורה" ויורד מהמדפים לאלתר,
ללא יכולת לעמוד מול שופט ולקבל חנינה.
אז מה עושים?
הפיתרון הראשון הוא שטחי יותר אבל בחלק מהמקרים הוא עובד יופי:
דמייני כל ערב וכל בוקר את הגבר ההוא האקס נעלם אל האופק ,ממש ככה, דמייני איך הוא מתרחק
והולך את רואה את הגב שלו והוא קטן וקטן עד שהוא הופך לנקודה ואז תגידי פוף והוא נעלם תעשי
את זה 63 יום ואז תפסיקי.
הפיתרון השני הוא עמוק יותר ועובד הרבה יותר עמוק ולתמיד:
וזו הטכניקה שפיתחתי ושמה:
"הפורמולה לשחרור אקסים מיתולוגיים ופינוי השטח לבואו של אב ילדייך"
)4442170044(
-הווריאציה השנייה של "בעיית הגבר שתקוע לך בנשמה וזה בחיים לא יתקדם לאף מקום"
הרבה יותר גרועה ומזיקה לשאיפות שלך להתחיל לדבר ב"אנחנו"
וזה הולך ככה:
את תקועה על מערכת יחסים "און אנד אוף בבריכה של הקטנים"- שזה סוג של "ידידות מינית")יעני
יזיזות אבל עם קצת יותר רגשות( , זו מערכת יחסים שבסתרי ליבך את מקווה ליותר ומקבלת פחות
וזה לא מתקדם לאף מקום ונתקע בבריכה של הקטנים כי זה לא גדל ונשאר רדוד, לפעמים אתם יותר
בקשר ולפעמים פחות וזה נסחב על יותר מידיי זמן ,זמן שיכולת להקים בו משפחה לסיים תואר
ולעשות ילד עם אהוב ליבך האמיתי. הבעיה שאת מספרת לעצמך שזה ממש לא מפריע ואת פתוחה
לקשרים אחרים. עובדתית בשטח מאז שהוא בתמונה שום דבר אחר לא התפתח לאף מקום.
אז מה עושים?
אני יכולה לקשקש לך במוח שעה על תיאוריות הזויות ומורכבות כאלה או אחרות אבל תכלס בשטח
הפיתרון היחיד הוא:
תזרקי אותו!!!
גם אם נדמה לך שזה לא מזיק תזרקי אותו!!!
גם אם קשה לך להיפרד ממנו תזרקי אותו!!!
גם אם את מרחמת עליו תזרקי אותו!!!
וגם אם את לא מאמינה לי תזרקי אותו!!!
אלא אם את מסתפקת רק בפירורים של אהבה ואת עדיין לא בשלה לקשר רק אז במקרה
הזה תשאירי אותו!!!
למרות שאם הגעת עד לפה במדריך ,אז סביר להניח שאת מתה כבר למצוא את אהבת
חייך ותפסיקי לבלבל לעצמך במוח ופשוט תזרקי אותו!!!!
הסיבה ה 7- לזה שאת עדיין רווקה ומה לעשות עם זה:
הסיבה ה 7- היא למעשה הדבר השני שאת מוותרת עליו והוא פשוט אבסורדי בטירוף אצל רווקות-
את לא יוצרת מספיק מצבים שבהם את פוגשת גברים.
זה אבסורדי כמו לשים פתק בכותל אם תפילה לזכות בלוטו ולא ללכת למלא טופס ואחר כך לכעוס
על אלוהים שהוא לא מביא לך זכייה בלוטו.
אני מבינה אותך הייתי שם והסוד הוא שמה שמשאיר אותך בבית זה האמונות המגבילות שלך ולכן
חשוב שתעשי את הדיסק ותעיפי אותן.
דבר נוסף שמשאיר אותך בבית זה הרגל, את רגילה לרוטינות שלך וככל שאת מתבגרת ככה
הרוטינות הופכות להיות חזקות יותר והן מנצחות לך את החיים עד שהן מכניעות לך אותם.
ראי הוזהרת מאזור הנוחות!!! הוא האויב הכי גדול של הרווקה הכרונית, כי ככול שעובר הזמן
ככה האמונה שלך ביכולת שלך להיות בזוגיות יורדת ויורדת ואז המציאות שנוצרת מזה עשויה
להיות בדיוק המציאות שאת חוששת ממנה.
צאי מהבית!!! יא קרועה!!!
גברים לא צומחים בתוך האדניות שיש לך על החלון או בתוך היבש של הלחם.
גם לא בתוך כרובית, שם רק תינוקות של פיות נולדים 
הם נמצאים בחוץ, בפאבים, ברחוב, במרכזי למידה והרצאות בתחום הזוגיות, במרכזי קבלה, בתור
לקולנוע, במועדונים, בחברות הייטק, בסופר צאי החוצה ותתחילי להתאמן על להסתכל
לגברים בעניים לחייך חיוך קטן שובב ואז להסיט את העיניים ולחכות שהוא ייגש אם קשה לך
תתאמני קודם על בנות סטרייטיות )שלא תסתבכי עם איזה בוצ'ה חיננית חובבת "המרת סטרייטיות"(
ואחר כך על גברים שלא עושים לך את זה ורק אז על גברים שעושים לך טוב בעניים ובלב.
רצוי ללכת עם איזה משהו אדום אפילו עגיל צמיד חולצה או אודם, אל תשאלי אותי למה, זה טיפ
שקיבלתי מאחת התותחיות בתחום וזה פשוט עובד ,בטח כי אדום מגרה משהו בתת מודע שגורם
למשיכה ,אם אני משתמשת בהגיון פשוט.
אני מבינה אותך כי אני זוכרת את אחת החברות מתקשרת אליי במיוחד ומודיעה לי שהיא קיבלה
בתקשור שאני חייבת לצאת מהבית ולהכיר, כי האנרגיה שלי תקועה ואין מצב שככה אני אמגנט את
האחד שלי, היא אמרה שאני לא בהכרח אפגוש אותו בחוץ, אבל אני חייבת להכניס דם חם ושמחה
לחיים שלי.
אני יודעת שבעסק שלי העיקרון הזה עובד וזה בדוק, כל פעם שאני מזיזה דברים בעסק ועושה את
זה בשמחה, נכנסת מלא עבודה שלא בהכרח קשורה לפעולות שעשיתי
ומבחינתי יקום זה יקום ויש לו את אותם החוקים, גם בעסק וגם בזוגיות, ללכת מהלב וכל הזמן
לדאוג להזיז את האנרגיה על ידי עשייה שמחה, עד שזה נותן את התוצאות שאני רוצה 
אז עשיתי מה שהיא אמרה לי התחלתי לצאת מאזור הנוחות מול הסדרות האיכותיות שכל כך אהבתי
לחרוש עליהן באינטרנט וזה יצא טוב כי בדיוק נגמר החורף והתחיל האביב...
ואז יום אחד נרשמתי לדייטינג בוק )אתר ההיכרויות של הפייסבוק( קצת סקפטית כי כבר עברתי
תקופות של אתרי הכרויות וזה עייף אותי כל הטלטלות האלה ומספר ימים אחרי שנרשמתי עברתי
את הדייט מהגיהינום הראשון בחיי ,כי לפני כן הקשבתי לאינטואיציה שלי ופה בגלל שהחלטתי
להיפתח אז פספסתי פה את עצמי...
וזה היה מזעזע הייתי בדייט שבמשך שעה וחצי עד שנסתי על נפשי הבנאדם פשוט ירד עליי, רווק בן
04 ממורמר והחצוף עוד ניסה לגעת בי.
אל תדאגו בנות לא נשארתי חייבת, אבל בהחלט יצאתי מזועזעת מהפגישה הזו ותוך שבוע החלטתי
שוב לצאת מהאתר וממש ביום האחרון פגשתי את המאמי שלי , להגיד שההתחלה הייתה
אידיאלית? אז ממש לא !!!
הוא ציפה שאני אתקשר אליו ראשונה וכשלא עשיתי את זה הוא אמר לי שאני לא רצינית ,התעצבנתי
עליו ושקלתי לחסום אותו לעד, אבל קול פנימי לחש לי להתאפק ולהיות סבלנית כי זה ישתלם לי
בסופו של דבר, אז עיקמתי את האף אבל הקשבתי לקול הפנימי שלי כי הוא לא אכזב אותי אף פעם
וכל השאר זה היסטוריה...
אחר כך גליתי שגם המאמי שלי, החליט בינו לבין עצמו שזה היום האחרון שלו באתר...
מסתבר שלהחלטות שבאות מעמקי הנשמה יש הרבה כוח.
אז זהו יקירתי זוהי כל התורה על רגל אחת,
יש 7 סיבות להיותך רווקה תפתרי אותם ואת תהיי בזוגיות ,אין משחקים עם העניין הזה.

באהבה קרן מזור

מגנוט זוגיות טובה ויציבה

שלח

שם:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

דוא"ל:

This field is required.